26 Haziran’a kadar
hapaka.com’a senelik üye olduğunda,

+3 ay hediye!

Bu yaz hapaka.com içeriklerini ister izle, ister kulağına tak dinle!

Bu yazın yolculuklarından biri de kendi içine doğru olsun!

Nerede olursan ol, Hapakalı olmanın keyfini +3 ay hediyesiyle çıkarmak için, şimdi üye ol!

Senelik üyelik +3 ay hediyesiyle, ayda yalnızca 360 TL!

Hapakalı olduğunda
seni neler bekliyor?

DESTEK ARADIĞIN BİRÇOK KONUDA UYGULANABİLİR VE GÜNCEL BİLGİLER

DESTEK ARADIĞIN BİRÇOK KONUDA UYGULANABİLİR VE GÜNCEL BİLGİLER

Hayatında desteğe ve derinleşmeye ihtiyaç duyduğun alanlarda yoga uzmanı, psikolog, yazar, doktor, beslenme uzmanı gibi alanında uzman ve deneyimli birçok rehberin sunduğu hayatın içinden, uygulanabilir ve güncel bilgilere ulaşırsın.

REHBERLERLE CANLI VE ONLINE BULUŞMA İMKANI

Sana ilham verecek, bakış açını geliştirecek ve destek olacak rehberlerimizle, her ay değişen farklı konulardaki canlı ve online gerçekleşen seminer ve atölyelerde bir araya gelirsin. Bu buluşmalarda rehberlere sorular sorup merak ettiklerini danışırsın.

DESTEKLEYİCİ BİR TOPLULUĞUN PARÇASI OLMAK

Hayatın hepimizi hiç olmadığı kadar zorladığı bu zamanlarda, seninle benzer deneyimleri paylaşan, benzer ihtiyaçları ve ilgi alanları olan insanlarla bir araya gelirsin. Her gün birlikte büyüyen ve öğrenen destekleyici bir topluluğun parçası olursun.

HAFTANIN HER GÜNÜ BEDENSEL PRATİKLER

Haftalık canlı pratik takviminden kendi ihtiyacına uygun olanları seçerek düzenli pratiklerle rutin oluşturabilirsin. Yoga, pilates, nefes ve meditasyon pratiklerine dilediğin yerden ve hiçbir sınır olmadan katılır, bedeninle çalışırsın. Kaçırdığın pratikleri kayıttan takip edersin.

12 aya kadar taksit imkanı olan kredi kartları:

Banka transferi için: [email protected] veya 0542 519 50 03 (Çağrı, Whatsapp)

Sıkça Sorulan Sorular

Hapaka bizleri fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal katmanlardaki zorlanmalarımızda destekleyen, gücümüzü bulmamıza, hayatla birlikte esneyebilmemize yardım eden bir dijital platform!

Platformda, alanında uzman, deneyimli rehberler, yoga, hareket, ilişkiler ve iletişim, meditasyon, nefes, mindfulness, ebeveynlik, psikoloji, yas ve ölüm, bütünsel sağlık, ekolojik yaşam, astroloji ve human design gibi alanlarda canlı pratikler, seminerler, kapalı gruplar ve atölyeler sunmaktadır.

Hapaka üyesi olduğunuzda, her ay zengin ve çeşitli canlı pratik içeriklerine, kapalı grup çalışmalarına, canlı seminer ve atölyelere, üyelik dahilinde erişim sağlayabilirsiniz. Canlı katılım sağlayamadığınızda, içeriklerimize kayıttan erişim sağlayabilir, kendi zamanınızda uygulayabilirsiniz.

Üye olduğunuz andan itibaren tüm geçmiş seminer ve atölye arşivimiz ulaşımınıza açılır. Geçmiş arşivimizden veya canlı olarak günümüz etkinliklerimizden, ihtiyacınız olan içerikleri; tıpkı “bedeninize ve ruhunuza yönelik bir ecza dolabı”ndan seçer gibi seçip dinleyebilir, pratik edebilirsiniz.

Üyeliğinize Hapaka’nın tüm canlı ve önceden kaydedilmiş pratik, seminer, atölye ve kapalı grup içerikleri dahildir. Bunların tamamına sınırsız ve kotasız olarak erişebilirsiniz. Dönemsel açılan süreli programlar, üyeliklere dahil değildir.

Üyeliğinizi yukarıdaki linklerden banka ve kredi kartları ile hemen başlatabilirsiniz. World, Axess, Bonus, Paraf, Maximum ve CardFinans sahibiyseniz, 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. 6 aylık ve 12 aylık üyelikleri banka havalesi ile de satın alabilirsiniz.
Detaylı bilgi için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderebilirsiniz.

Hapaka’da taahhüt yoktur. İptal etmeniz durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Ödemesini yaptığınız dönemin sonunda üyeliğiniz durdurulur. 6 Aylık ve 12 aylık üyeliklerde ilk 7 günden sonra iptal/ücret iadesi yapılmaz.

Bütün soru, öneri ve geri bildirimleriniz için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderebilirsiniz.