İrem Polat

Klinik Psikolog ve Psikoterapist İrem Polat, Eyüboğlu Koleji’ndeki lise eğitiminin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi psikoloji & uluslararası ilişkiler bölümlerinden (çift anadal) mezun oldu.

İngiltere’de University of Westminster’da örgütsel psikoloji alanında yüksek lisansını tamamladı. İkinci yüksek lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji programında yaptı ve programdan ‘çift ve aile terapisti’ olarak mezun oldu.

Hedefe Psikoloji, Davranış Bilimleri Enstitüsü ve Madalyon Psikiyatri Merkezi’nde ‘klinik psikolog’, Aydın Üniversitesi psikoloji bölümünde ‘yarı zamanlı öğretim görevlisi’, Eyüboğlu Koleji, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı, Helen Doron gibi eğitim kurumlarında psikolojik danışmanlık biriminde görev yapmıştır.

Şu anda kurucu ortağı olduğu Mita Psikoloji’de klinik psikolog olarak hizmet vermektedir. Çocuk, ergen, yetişkin ve ailelerle psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir. Çeşitli firmalarla marka işbirlikleri yapmakta, ebeveynlere, şirketlere ve psikoloji alan uzmanlarına özel eğitimler düzenlemektedir.

Profesyonel seviye Deneyimsel Oyun Terapisti®’dir. Emdr Avrupa akredite terapistidir.
Türk Psikologlar Derneği, EMDR Derneği, Çift ve Aile Terapileri Derneği, Theraplay Derneği üyesidir.

İrem Polat Pratikleri