Anneliğe Geçişin Kutsanması – Geçiş Töreni Sohbeti

Doğum büyülü ve potansiyeli yüksek olan bir insan deneyimi. Tamamen organik ve kendiliğinden olan bir süreç olsa da bir kadının bu değişim sürecine hazırlanması, bebeğini güzel karşılaması ve ona iyi annelik verebilmesi için teşvik edilmesi ve desteklenmesi bu süreci kolaylaştırır. 

İçinde zaten var olan yaratma ve hayat verme gücünün ortaya çıkmasına yardım etmek üzere, kadının hamilelik sürecinde içinde yaşadığı topluluk tarafından destek görmesi elzemdir. Bu da en yakın destek çemberinin görevidir.

Anneliğe geçiş töreni; dikkatimizi hamilelik ve doğumun oldukça sevinçli ama bazen de acı verici olabilen dönüştürücü süreçleri üzerinde topladığımız ve bu yolculuğu kutsamak adına yapılan bir ritüeldir.

Berivan Aslan Sungur’un, Nur Sakallı’ya eşlik edeceği ve sohbet ortamında geçecek bu ücretsiz seminerde, geçiş sürecini biraz daha anlamaya çalışmanın yanında pratik olarak neler yapabileceğinize odaklanacağız. Bir kadının anneliğe geçiş sürecini onurlandırmak için hazırlayabileceğiniz bu törenin detaylarını ve ipuçlarını paylaşacağız. Bu sayede geçiş döneminde olan yakınlarınıza, aile üyelerinize veya çalıştığınız hamilelere bu konuda destek verebilecek güzel bir içsel kutlama yapabileceksiniz. Ruhunuza dokunacağına inandığımız bu buluşmaya bütün anne adaylarını ve gebelerle çalışan profesyonelleri bekliyoruz.

Berivan Aslan Sungur , Nur Sakallı

Anneliğe Geçişin Kutsanması – Geçiş Töreni Sohbeti