Hapaka Üyeliği

HAPAKA'NIN TÜM İÇERİĞİNE SINIRSIZ ERİŞİM.

Bütün seminer, atölye, sohbet, fiziksel pratiklere ve kapalı gruplara sınırsız katılın.

KENDİ ALANLARININ EN İYİ VE GÜVENİLİR UZMANLARI İLE BULUŞUN.

Size ilham verecek, bakış açınızı geliştirecek ve destek olacak 70'den fazla psikolog, yoga uzmanı, yazar, doktor, ilişki danışmanı ve daha birçok rehber ile bir araya gelin; soru sorun, merak ettiklerinizi danışın, hayatın içinde ve uygulanabilir çözümler bulun.

BİRLİKTE ÖĞRENEN, GÜÇLENEN, BÜYÜYEN BİR TOPLULUĞUN PARÇASI OLUN.

Hepimizin zaman zaman deneyimlediği zorlanmalar aslında yeni gelişim ve dönüşüm fırsatları sunuyor. Birlikte öğrenen, güçlenen ve büyüyen bu topluluğa katılın, ayakları yere basan yöntemlerle, bu zorlanmaları gelişiminiz için değerlendirin. Yalnız değilsiniz!

HER AY 80’DEN FAZLA YENİ İÇERİK, TAMAMI CANLI.

Canlı canlı, etkileşim ve ilişki içinde öğrenin, pratiklerinizi sürdürün. Kapalı grup buluşmalarıyla, belli bir konuda haftalar boyu, bir kamp mantığıyla sürdürülen çalışmalara katılın.

+1000 SAATLİK SEMİNER, ATÖLYE VE PRATİK KÜTÜPHANESİNE KOLAYCA ERİŞİM.

Size katkıda bulunacak, farklı disiplinlerdeki pratik, seminer, atölye ve kapalı grup içeriklerine, akıllı telefon, tablet ve bilgisayardan, dilediğiniz yer ve zamanda kolayca ulaşın.

HAFTANIN 7 GÜNÜ BEDENİNİZLE ÇALIŞIN.

Yogadan Mindfulnessa, Pilatesten Meditasyona farklı pratikler. Seçin, kendi rutininizi oluşturun. Tüm seanslara sınırsız katılın.

AYLIK ÜYELİK
Aylık öde, istediğinde iptal et.

225 TL/ay

Her ay kredi kartından tahsil edilir, dilediğin zaman iptal edebilirsin
6 AYLIK ÜYELİK
Tek seferde faturalandırılır.

1.350 TL

148 TL/ay

6 ay için (%35 indirimle) 885 TL öde

EN İYİ TEKLİF

12 AYLIK ÜYELİK %50 AVANTAJLI
Tek seferde faturalandırılır.
2.700 TL

112 TL/ay

1 sene için (%50 indirimle) 1.350 TL öde

12 aya kadar taksit imkanı olan kredi kartları:

6 ve 12 aylık ödemelerde banka transferi için: [email protected] veya 0542 519 50 03  (Çağrı, Whatsapp)

Güvenli Alışveriş

Tüm üyeliklerde ilk 7 gün içerisinde koşulsuz iptal hakkı, alışverişiniz %100 güvende.

Ömür Boyu İndirim

Senelik üye olun, Hapaka üyeliklerinde ömür boyu indirim garantiniz olsun.

Sınırsız Erişim

Her yerde telefondan, tabletten, bilgisayardan, linksiz, şifresiz kolay erişin.

Üyeliğinizi satın aldıktan sonra ne olur?

Satın Al

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Hesabına Giriş Yap

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Yeni Bir Programa Katıl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sıkça Sorulan Sorular

Hapaka bizleri fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal katmanlardaki zorlanmalarımızda destekleyen, gücümüzü bulmamıza, hayatla birlikte esneyebilmemize yardım eden bir dijital platform!

Platformda, alanında uzman, deneyimli rehberler, yoga, hareket, ilişkiler ve iletişim, meditasyon, nefes, mindfulness, ebeveynlik, psikoloji, yas ve ölüm, bütünsel sağlık, ekolojik yaşam, astroloji ve human design gibi alanlarda canlı pratikler, seminerler, kapalı gruplar ve atölyeler sunmaktadır.

Hapaka üyesi olduğunuzda, her ay zengin ve çeşitli canlı pratik içeriklerine, kapalı grup çalışmalarına, canlı seminer ve atölyelere, üyelik dahilinde erişim sağlayabilirsiniz. Canlı katılım sağlayamadığınızda, içeriklerimize kayıttan erişim sağlayabilir, kendi zamanınızda uygulayabilirsiniz.

Üye olduğunuz andan itibaren tüm geçmiş seminer ve atölye arşivimiz ulaşımınıza açılır. Geçmiş arşivimizden veya canlı olarak günümüz etkinliklerimizden, ihtiyacınız olan içerikleri; tıpkı “bedeninize ve ruhunuza yönelik bir ecza dolabı”ndan seçer gibi seçip dinleyebilir, pratik edebilirsiniz.

Üyeliğinize Hapaka’nın tüm canlı ve önceden kaydedilmiş pratik, seminer, atölye ve kapalı grup içerikleri dahildir. Bunların tamamına sınırsız ve kotasız olarak erişebilirsiniz. Dönemsel açılan süreli programlar, üyeliklere dahil değildir.

Üyeliğinizi yukarıdaki linklerden banka ve kredi kartları ile hemen başlatabilirsiniz. World, Axess, Bonus, Paraf, Maximum ve CardFinans sahibiyseniz, 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. 6 aylık ve 12 aylık üyelikleri banka havalesi ile de satın alabilirsiniz.
Detaylı bilgi için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderebilirsiniz.

Hapaka’da taahhüt yoktur. İptal etmeniz durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Ödemesini yaptığınız dönemin sonunda üyeliğiniz durdurulur. 6 Aylık ve 12 aylık üyeliklerde ilk 7 günden sonra iptal/ücret iadesi yapılmaz.

Bütün soru, öneri ve geri bildirimleriniz için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderebilirsiniz.

Kurumsal Satış

Kurumlara özel paketler için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.