Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle e-posta adresini girerek kendine bir şifre oluştur ve üyeliğini tamamla. Sonrasında ise buraya tıklayarak üyelik paketlerini görebilir ve kendine uygun olanı seçebilirsin. 

Üyeliğini oluşturduktan sonra girmek istediğin derse veya almak istediğin eğitime göre kendine uygun üyelik paketini seçebilirsin. Ödeme tamamlandıktan sonra paketin hesabına tanımlanacak ve dilediğin derse/eğitime katılabileceksin.

Derslere katılmak için bilgisayar, tablet veya telefonunu kullanabilirsin. Sunucu olarak Chrome, Firefox veya Opera kullanmanı öneririz. Safari desteklenmiyor. 

Derslere kendi sayfasından erişemediğinde, sayfada göreceğin “Zoom ile katıl” butonuna basarak kendi bireysel Zoom hesabından derse katılabilirsin.

Evet ders sırasında eğer kameranı açarsan rehberlerimiz seni görebiliyor. Dilersen kameranı kapalı da tutabilirsin.

Şu an için sadece Berivan Aslan Sungur’un dersini dilediğin zaman kendi kendine de yapabiliyorsun. İlerleyen zamanlarda daha fazla dersi bu şekilde sana sunabilmeyi istiyoruz. 

Evet abonelikler otomatik olarak yenileniyor. İstediğin zaman iptal edebiliyorsun. 

Eğer bir üst aboneliğe geçmek istersen, hello@hapaka.com adresine mail atabilirsin. Ücret farkını alarak, seni bir üst aboneliğe geçirebiliriz. 

Satın aldığın paketi iade etmek için hello@hapaka.com ‘a mail atarak bize ulaşabilirsin. 

Eğer aboneliğini sonlandırmak ya da bir düşük aboneliğe geçmek istersen, bir sonraki ödeme dönemine kadar mevcut aboneliğin devam eder. İlk ödeme gününde isteğine bağlı olarak aboneliğin sonlanır (senden bir daha ücret tahsil edilmez) ya da bir alt abonelik ücreti tahsil edilir. Aboneliğini kendin sonlandırabilir ya da hello@hapaka.com adresine mail atabilirsin. 

Hesabım sayfasından üyeliğini iptal edebilirsin. İptal edilen üyelik, iade politikası kapsamında işlenir. 

Üyeliğini dondurmak ve daha sonra kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsin. 

Buraya tıklayarak Hapaka’ya üye olduğun e-posta adresini girebilir, şifre kutusunun hemen altında göreceğin “Şifremi Unuttum” butonuna basabilirsin. Girdiğin e-posta adresinin gelen kutusunu kontrol et ve seni yönlendirdiğimiz link’e tıklayarak şifreni yenile.

Kişisel verilerin Gizlilik Politikamız kapsamında korunuyor.