Hakkımızda

Hapaka Nedir? Nasıl Çalışır?

Hapaka bizleri fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal katmanlardaki zorlanmalarımızda destekleyen, gücümüzü bulmamıza, hayatla birlikte esneyebilmemize yardım eden bir dijital platform!

Platformda, alanında uzman, deneyimli rehberler, yoga, hareket, ilişkiler ve iletişim, meditasyon, nefes, mindfulness, ebeveynlik, psikoloji, yas ve ölüm, bütünsel sağlık, ekolojik yaşam, astroloji ve human design gibi alanlarda canlı dersler, seminerler, kapalı gruplar ve atölyeler sunmaktadır.

Hapaka üyesi olduğunuzda, her ay zengin ve çeşitli canlı pratik içeriklerine, kapalı grup çalışmalarına, canlı seminer ve atölyelere, üyelik dahilinde erişim sağlayabilirsiniz. Canlı katılım sağlayamadığınızda, içeriklerimize kayıttan erişim sağlayabilir, kendi zamanınızda uygulayabilirsiniz.  

Üye olduğunuz andan itibaren tüm geçmiş seminer ve atölye arşivimiz ulaşımınıza açılır. Geçmiş arşivimizden veya canlı olarak günümüz etkinliklerimizden, ihtiyacınız olan içerikleri; tıpkı “bedeninize ve ruhunuza yönelik bir ecza dolabı”ndan seçer gibi seçip dinleyebilir, pratik edebilirsiniz.

Hapaka’nın Anlamı

Hapaka 4 yaşında bir çocuğun önce aile üyelerine, sonra da kendisine, gece yatmadan önce tek tek “Seni Dünya’lardan çok seviyorum” demek için kullandığı, tüm aile tarafından benimsenmiş ve kullanılan uydurma bir kelimedir. “Hapaka” uzunca bir süre aile üyeleri arasında bir “sır kelime” oldu. Bir gün, abisi bu sırrı bir arkadaşı ile paylaşmak zorunda kaldı. Abi sırrı açıklamış olmaktan dolayı kendini çok üzgün hissedince, kendilerine yeni bir “sır kelime” buldular.

Aile çocukların izni ile, herkesin kendini ve birbirini daha çok sevmesinde aracı olmak niyetiyle kurdukları bu dijital platforma, Hapaka ismini verdi.

İçinde bulunduğumuz zaman birçoklarının kendi yaralarını iyileştirmek için adımlar atarak uzun yollar yürüdüğü ve yolda keşfettiklerini, kendilerine iyi gelmiş olanı sonradan başkaları ile paylaştığı bir dönem. Bu platformdaki rehberler bizlere öncelikle kendimizi, sonra çevremizdeki insanları ve içinde yaşadığımız gezegeni anlamamız ve sevebilmemiz için kendi en iyi bildikleri yollarla aracı oluyorlar.

Hep birlikte, iyileşmeye niyet ediyoruz.