Hakkımızda

Hapaka Nedir?

Hapaka insanları fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal katmanlardaki zorlanmalarında destekleyecek, içsel güçlerini bulmalarına yardımcı olabilecek ve iyi oluş hallerini besleyecek rehberler ve sundukları çeşitli araçlar ile buluşturmayı hedefleyen bir dijital platformdur.

Platformda rehberler yoga, hareket, anatomi, nefes, meditasyon, ebeveynlik, astroloji, psikoloji, şiddetsiz iletişim, travma, şefkat, beslenme, mindfulness gibi alanlarda sizlere canlı dersler, seminerler, atölyeler, kurslar ve eğitimler sunmaktadırlar.

İstediğiniz her seminere ve atölyeye, size sunduğumuz üyelik paketlerimizden birini seçerek Hapaka abonesi olup, zengin bir canlı ders, seminer ve atölye içeriğine üyelik paketiniz dahilinde sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Gerçekleşen birçok seminer ve atölyenin video kaydı sistemimizde arşivlenmektedir. Üyelerimiz bu arşive istedikleri zaman ulaşabilirler.

Üyelik Paketlerimiz

Tüm canlı derslerimize ulaşabilmek için ilk paketimiz olan Mavi pakete üye olarak haftanın farklı günlerinde ve saatlerindeki canlı yoga, meditasyon, meridyen egzersizleri, nefes egzersizleri, mindfulness, pilates, zumba gibi çeşitli seanslara istediğiniz her yerden katılabilirsiniz. Dilerseniz bir üst paketimiz olan Yeşil pakete geçerek, canlı derslerin yanı sıra her ay farklı konularda rehberlerin tüm seminer ve atölyelerine paketiniz dahilinde ücretsiz katılabilir, bazı eski seminer ve atölye kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Eğitimler kategorisi altında bulunan programlarımız genelde daha uzun süreye yayılan, üyeliklerden bağımsız olarak tek başlarına satın alınabilir programlardır. Eğitim vermekte olan birçok rehberimizi sundukları daha kısa içeriklerle (canlı ders, seminer ve atölye aracılığı ile) tanıyabilirsiniz.

Hapaka’da size iyi gelecek rehberler ve araçlar ile buluşabilmenizi diliyoruz.

Hapaka’nın Anlamı

Hapaka 4 yaşında bir çocuğun önce aile üyelerine, sonra da kendisine, gece yatmadan önce tek tek “Seni Dünya’lardan çok seviyorum” demek için kullandığı, tüm aile tarafından benimsenmiş ve kullanılan uydurma bir kelimedir. “Hapaka” uzunca bir süre aile üyeleri arasında bir “sır kelime” oldu. Bir gün, abisi bu sırrı bir arkadaşı ile paylaşmak zorunda kaldı. Abi sırrı açıklamış olmaktan dolayı kendini çok üzgün hissedince, kendilerine yeni bir “sır kelime” buldular.

Aile çocukların izni ile, herkesin kendini ve birbirini daha çok sevmesinde aracı olmak niyetiyle kurdukları bu dijital platforma, Hapaka ismini verdi.

İçinde bulunduğumuz zaman birçoklarının kendi yaralarını iyileştirmek için adımlar atarak uzun yollar yürüdüğü ve yolda keşfettiklerini, kendilerine iyi gelmiş olanı sonradan başkaları ile paylaştığı bir dönem. Bu platformdaki rehberler bizlere öncelikle kendimizi, sonra çevremizdeki insanları ve içinde yaşadığımız gezegeni anlamamız ve sevebilmemiz için kendi en iyi bildikleri yollarla aracı oluyorlar.
Hep birlikte iyileşmeye niyet ediyoruz.