Hapaka Takvimi

Nisan

Mayıs 2021

Haziran
MO
TU
BİZ
TH
FR
SA
SU
26
27
28
29
30
1
Güne Hareketli Meditasyonla Başla (Her Seviye) – Can Bora
10:00 - 10:40
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
11:15 - 12:15
Meridyen Egzersizleri (Her Seviye) – Nil Perçinler
17:00 - 18:15
2
Pilates ve Yin – Sırma Sevinç
11:00 - 12:15
Kundalini Yoga ve Meditasyon – Deniz Yalım Kadıoğlu
12:30 - 13:45

Etkinlik açıklaması

, ...
Özgür Dans – Özgecan Tapa
14:00 - 15:15
ATÖLYE – YÜZ YOGASI
14:30 - 16:30
PAZAR SOHBETLERİ – SUZAN TUNA
17:00 - 18:00
Restoratif Yoga ve Beden Tarama – Şeyda Tosçalı
21:00 - 22:30
3
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
12:30 - 13:45
Mindfulness ve Sinir Sistemi Güçlendirme Dersleri (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
18:00 - 18:40
Yin Yang Yoga (Her Seviye) – Bengü Odabaş
19:00 - 20:00
SEMİNER – ÇOCUKLARDA / ERGENLERDE CİNSEL GELİŞİM SÜRECİNİN DESTEKLENMESİ – 3
21:00 - 22:30
4
Hatha Yoga (Başlangıç Seviye) – Nazan Tezcan
12:30 - 13:45
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
Yin Yoga (Her Seviye) – Berivan Aslan Sungur
20:30 - 21:45
5
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Tao Vinyasa (Her Seviye) – Bengü Odabaş
12:30 - 13:45
Hatha Yoga (Her Seviye) – Derya Çakmak
19:00 - 20:00
Ses Meditasyonu – Cenk Güçbilmez (Savaşım Çolakoğlu Yerine)
21:30 - 22:00
6
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
12:30 - 13:30
Mindfulness ve Sinir Sistemi Güçlendirme Dersleri (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
18:00 - 18:40
Somatik Yoga Terapi – Başak Yüksel
19:00 - 20:15
Yin Yoga (Her Seviye) – Duygu Ela Erdoğan
20:30 - 21:45
7
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Nefes ve Meditasyon (Her Seviye) – Seçkin Çelebi
12:30 - 13:30
Yüz Yogası ve Masajı – Gaye Günay
21:30 - 22:30
8
Güne Hareketli Meditasyonla Başla (Her Seviye) – Can Bora
10:00 - 10:40
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
11:15 - 12:15
Meridyen Egzersizleri (Her Seviye) – Nil Perçinler
17:00 - 18:15
9
Pilates ve Yin – Sırma Sevinç
11:00 - 12:15
Kundalini Yoga ve Meditasyon – Deniz Yalım Kadıoğlu
12:30 - 13:45

Etkinlik açıklaması

, ...
Özgür Dans – Özgecan Tapa
14:00 - 15:15
Masallarla Çocuk Yogası (5-9 Yaş) – Başak Karakaya Erden
14:00 - 15:15
Restoratif Yoga ve Beden Tarama – Şeyda Tosçalı
21:00 - 22:30
10
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
12:30 - 13:45
Mindfulness ve Sinir Sistemi Güçlendirme Dersleri (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
18:00 - 18:40
Yin Yang Yoga (Her Seviye) – Bengü Odabaş
19:00 - 20:00
11
Hatha Yoga (Başlangıç Seviye) – Nazan Tezcan
12:30 - 13:45
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
Yin Yoga (Her Seviye) – Berivan Aslan Sungur
20:30 - 21:45
12
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Tao Vinyasa (Her Seviye) – Bengü Odabaş
12:30 - 13:45
Hatha Yoga (Her Seviye) – Derya Çakmak
19:00 - 20:00
Ses Meditasyonu – Savaşım Çolakoğlu
21:30 - 22:00
13
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
12:30 - 13:30
Mindfulness ve Sinir Sistemi Güçlendirme Dersleri (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
18:00 - 18:40
Somatik Yoga Terapi – Başak Yüksel
19:00 - 20:15
Yin Yoga (Her Seviye) – Duygu Ela Erdoğan
20:30 - 21:45
14
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Nefes ve Meditasyon (Her Seviye) – Seçkin Çelebi
12:30 - 13:30
Yüz Yogası ve Masajı – Gaye Günay
21:30 - 22:30
15
Güne Hareketli Meditasyonla Başla (Her Seviye) – Can Bora
10:00 - 10:40
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
11:15 - 12:15
Meridyen Egzersizleri (Her Seviye) – Nil Perçinler
17:00 - 18:15
16
Pilates ve Yin – Sırma Sevinç
11:00 - 12:15
Kundalini Yoga ve Meditasyon – Deniz Yalım Kadıoğlu
12:30 - 13:45

Etkinlik açıklaması

, ...
Özgür Dans – Özgecan Tapa
14:00 - 15:15
Restoratif Yoga ve Beden Tarama – Şeyda Tosçalı
21:00 - 22:30
17
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
12:30 - 13:45
Mindfulness ve Sinir Sistemi Güçlendirme Dersleri (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
18:00 - 18:40
Yin Yang Yoga (Her Seviye) – Bengü Odabaş
19:00 - 20:00
SEMİNER – ÇOCUKLARDA / ERGENLERDE CİNSEL GELİŞİM SÜRECİNİN DESTEKLENMESİ – 4
21:00 - 22:30
18
Hatha Yoga (Başlangıç Seviye) – Nazan Tezcan
12:30 - 13:45
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
Yin Yoga (Her Seviye) – Berivan Aslan Sungur
20:30 - 21:45
19
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Tao Vinyasa (Her Seviye) – Bengü Odabaş
12:30 - 13:45
Hatha Yoga (Her Seviye) – Derya Çakmak
19:00 - 20:00
Ses Meditasyonu – Savaşım Çolakoğlu
21:30 - 22:00
20
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
12:30 - 13:30
Mindfulness ve Sinir Sistemi Güçlendirme Dersleri (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
18:00 - 18:40
Somatik Yoga Terapi – Başak Yüksel
19:00 - 20:15
Yin Yoga (Her Seviye) – Duygu Ela Erdoğan
20:30 - 21:45
21
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Nefes ve Meditasyon (Her Seviye) – Seçkin Çelebi
12:30 - 13:30
Yüz Yogası ve Masajı – Gaye Günay
21:30 - 22:30
22
Güne Hareketli Meditasyonla Başla (Her Seviye) – Can Bora
10:00 - 10:40
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
11:15 - 12:15
Meridyen Egzersizleri (Her Seviye) – Nil Perçinler
17:00 - 18:15
23
Pilates ve Yin – Sırma Sevinç
11:00 - 12:15
Kundalini Yoga ve Meditasyon – Deniz Yalım Kadıoğlu
12:30 - 13:45

Etkinlik açıklaması

, ...
Özgür Dans – Özgecan Tapa
14:00 - 15:15
Restoratif Yoga ve Beden Tarama – Şeyda Tosçalı
21:00 - 22:30
24
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
12:30 - 13:45
Mindfulness ve Sinir Sistemi Güçlendirme Dersleri (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
18:00 - 18:40
Yin Yang Yoga (Her Seviye) – Bengü Odabaş
19:00 - 20:00
25
Hatha Yoga (Başlangıç Seviye) – Nazan Tezcan
12:30 - 13:45
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
Yin Yoga (Her Seviye) – Berivan Aslan Sungur
20:30 - 21:45
26
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Tao Vinyasa (Her Seviye) – Bengü Odabaş
12:30 - 13:45
Hatha Yoga (Her Seviye) – Derya Çakmak
19:00 - 20:00
Ses Meditasyonu – Savaşım Çolakoğlu
21:30 - 22:00
27
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
12:30 - 13:30
Mindfulness ve Sinir Sistemi Güçlendirme Dersleri (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
18:00 - 18:40
Somatik Yoga Terapi – Başak Yüksel
19:00 - 20:15
Yin Yoga (Her Seviye) – Duygu Ela Erdoğan
20:30 - 21:45
28
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Nefes ve Meditasyon (Her Seviye) – Seçkin Çelebi
12:30 - 13:30
Yüz Yogası ve Masajı – Gaye Günay
21:30 - 22:30
29
Güne Hareketli Meditasyonla Başla (Her Seviye) – Can Bora
10:00 - 10:40
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
11:15 - 12:15
Meridyen Egzersizleri (Her Seviye) – Nil Perçinler
17:00 - 18:15
30
Pilates ve Yin – Sırma Sevinç
11:00 - 12:15
Kundalini Yoga ve Meditasyon – Deniz Yalım Kadıoğlu
12:30 - 13:45

Etkinlik açıklaması

, ...
Özgür Dans – Özgecan Tapa
14:00 - 15:15
Restoratif Yoga ve Beden Tarama – Şeyda Tosçalı
21:00 - 22:30
31
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
12:30 - 13:45
Mindfulness ve Sinir Sistemi Güçlendirme Dersleri (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
18:00 - 18:40
Yin Yang Yoga (Her Seviye) – Bengü Odabaş
19:00 - 20:00
1
2
3
4
5
6