Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Calorie Killer

(Kapalı Grup Çalışması)

25 Mayıs - 5 Haziran arasında
Her Cumartesi 09.15 - 10.00
Her Pazartesi ve Çarşamba 07.15 - 08.00

Vera Nur Aydınbaş ile Calorie Killer Kapalı Grup çalışmasıyla, 2 hafta boyunca haftada 3 gün, kısa ve etkili antrenmanlara davetliyiz!
Bahar ile birlikte gelen güzel havalar ile her yerde tazelik, yenilik enerjisi hakim oluyor! Gelin bu rüzgarı arkamıza alıp, kendimiz için de bir adım atalım ve 45 dakikalık bu kısa pratiklerle sadece 2 haftada bedenimizi de güçlendirip hafifletelim!
Instagram Canlı Yayını: 20 Mayıs Pazartesi 21:15 @hapakacom Instagram hesabı
Yaz yaklaşırken içten dışa bir değişim deneyimine hazırsan, 45 dakikalık kuvvetlenme ve kalori yakımına yönelik, vücudunun en ihtiyacı olan fonksiyonel egzersizler 2 haftada toplam 6 buluşmadan oluşan bu kapalı grupta bir arada!
Bu egzersizlerde, tüm vücut antrenmanlarıyla stabilizasyon, denge, kuvvet gelişimi ve kardiyovasküler gelişim hedeflenir. Nabzı yükselten temposu ile yüksek kalori yakımına hazır olun!
Bu egzersizler ile amacımız temel hareket paternleri üzerinde çalışarak kasları kuvvetlendirmek, yüklenme ve dinlenme aralıklarında yükselip alçalan nabız ile kalp damar sağlığının daha iyi hale gelmesi, performans gelişimi, kalori yakımı dolayısıyla yağ kaybı sağlamak.
Buluşmalara gelirken hareketini kısıtlamayacak rahat kıyafetler giymeyi ve yanında egzersizlerde kullanmak üzere 2 adet 1,5 kiloluk ağırlık (veya 2 adet 1,5 litrelik su şişesi) ile 2 adet yoga bloğu (veya 2 adet kalın kitap) bulundurmayı unutma!

Vera Nur Aydınbaş ile Calorie Killer Kapalı Grubuna kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊

Vera Nur Aydınbaş ile Calorie Killer Kapalı Grup çalışması kimler için?
Aktif, dinamik ve güçlü pratikleri sevenler, 
Kuvvetsiz hissedip daha dayanıklı ve kuvvetli hale gelmek isteyenler, 
Kilo vermeyi hedefleyenler. 
Yorucu aktiviteleri daha az yorucu hale getirmek isteyenler
Yaza güçlü ve hafiflemiş bir şekilde girmek isteyenler
Fiziksel bir ağrısı, kardiyovasküler ve eklem rahatsızlığı olmayan herkes katılabilir.

Vera Nur Aydınbaş ile Calorie Killer Kapalı Grup çalışmasının içeriği

Vücut ağırlığı ile antrenman
Temel hareket paternlerini çalışma
Core stabilizasyon ve kuvvet gelişimi
Kardiyovasküler ve performans gelişimi
Denge gelişimi

Vera Nur Aydınbaş ile Calorie Killer Kapalı Grup çalışmasının kazanımları neler olacak? 

Core stabilizasyon gelişimi,
Denge gelişimi, 
Gündelik hayatta daha rahat ve kaliteli hareket,
Kendi ağırlığını daha rahat taşımak,
Kolay yorulmamak, 
Dinç hissetmek, 
Güne kalori yakarak başlamış olmak, 
Terlemek
ve en önemlisi eğlenmek!.

Tarih ve Saat Detayları:
Instagram Canlı Yayını (IG Live): 20 Mayıs Pazartesi 21:15 @hapakacom Instagram hesabı
Canlı Buluşmalar: 
25 Mayıs ve 5 Haziran arasında
Her Cumartesi 09:15 – 10:00 
Her Pazartesi ve Çarşamba 07.15 – 08.00

Kayıt ve Zoom Buluşma Detayları:
Canlı buluşmalara, buluşmanın günü ve saatinde bu sayfada yer alacak Zoom linkinden direkt katılabilirsiniz. Kapalı grup buluşmalarına canlı katılamayanlar için tüm pratiklerin kaydı alınacaktır. Canlı Buluşmalar ve Kayıtları başlığı altında 24 saat içerisinde yüklenmiş olacaktır. Disiplin oluşturabilmek için tüm pratiklere canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
  • Vera Nur Aydınbaş ile Calorie Killer Kapalı Grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
  • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
  • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberlerimiz  bu grup üzerinden kapalı grup paylaşımları kapsamında ilgili bilgileri paylaşıyor olacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
  • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Vera Nur Aydınbaş kimdir?

Fitness Antrenörü, Hatha ve Yin Yoga Uzmanı

2010’da Anadolu Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra, birkaç sene tekstil, mağaza görsel tasarımı ve fotoğrafçılık sektöründe çalıştı. Fitness antrenmanları hayatında hep vardı ve yogayı denemek istedi. Yoga pratiklerini deneyimledikçe fitnessten bu alana daha fazla kaydı. Sonrasında aldığı eğitimlerle yoga pratiğinde ve uygulatıcılık alanında derinleşti. Mindfullness koçluğu ve meditasyon kolaylaştırıcılığı da takiben geldi. Güçlü pratikleri sevdiği için fitness rutinine geri dönerek, profesyonel bi şekilde bedensel pratiklerini devam ettirebilmek için antrenman bilimi alanındaki eğitimleri de tamamladı ve kişisel antrenör oldu. Şimdilerde bildiği her şeyi ama en çok da hareket bilimini harmanlayarak özel ve grup derslerini veriyor. Ve hareket etmeyi çok seviyor!

Bu programın kayıtları kapanmıştır. Diğer içerikler için programlar veya kapalı gruplar sayfamızı ziyaret edebilir veya 0542 519 5003 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsin. Hapaka platformu üzerinden alacağın çeşitli programlarla, farklı alanlarda uzmanlaşabilir, hayatta sana iyi gelecek alanlarda kendi pratiğini ve teorik donanımını geliştirebilirsin.
Hapaka ile şimdi kendin için bir adım at!