Zeyneb Uras ile “Yeniden”

Nefes ve meditasyon molaları ile kalpten bir sohbet

Hepimiz için yepyeni bir yıl başlarken, Zeyneb Uras’ın ölümcül bir kazanın ardından “Yeniden” başlayan hayatına ve yaşamı kutlama öyküsüne dair içten bir sohbet ettik. 
Bu buluşma kitaba ve kitap da hayata dair…
İstersen önce kitabı oku ve sonra hikayesini dinle. İstersen de bu sohbeti dinledikten sonra, Zeyneb Uras’a kitabı yazdıran deneyimleri bilerek oku.

Zeyneb Uras ile “Yeniden” Sohbetinde Neler Konuştuk?

Zeyneb Uras’ın geçirdiği kaza sonrasında, kendi deyimiyle hayatı boyunca yaptığı tüm araştırmalarını, pratiklerini, inişlerini, çıkışlarını, karanlığını ve oradan doğan aydınlığını, kalbini…her şeyini anlatıyor!

Hem tüm bu deneyimlerini aktardığı kitabı “Yeniden”, hem de kitabın oluşmasına vesile olan hayat deneyimlerine dair oluşacak paylaşım alanında buluştuk. 
Kendi yolculuğunu, bizlerin de kendi yolculuklarımızda yardımcı olması, ışık tutması için samimice paylaştı. Sen de bu hayat deneyiminden çıkan dolu dolu paylaşımlardan ilham almak istersen, buluşmanın kaydını şimdi izle!

“Yeniden”in Arka Kapağından:

Sevgi, tevazu, anlayış, şefkat…
Neyse aradığımız bu dünyada, bulacağız içimizde.
Yalnız değilim, yalnız değilsin.
Bir’iz, beraberiz bu yolculukta.
Dilerim okuyacakların kalbini ısıtsın, sana ve çevrene dokunsun, alan açsın ve ilham olsun yoluna.
Zeyneb

Yeniden bir yaşamı kutlama öyküsü…

Ölümcül bir kazanın ardından her şeyi geride bırakarak Akyaka’da yeni bir hayata başlayan tanınmış yoga eğitmeni Zeyneb Uras, şifalanma yolculuğuna davet ediyor okuru; güçlenmek, gelişmek, bütüne hizmet etmek için…

Zeyneb Uras ile “Yeniden”