Sağlıklı Uykunun Bütünsel Adımları

Kaliteli ve dinlendirici bir uyku sağlığın temellerinden biridir. Yetersiz uyku, uyku sorunları ve uykusuzluk yaşam kalitemizi ve sağlığımızı çok olumsuz yönden etkileyebilir. Pandemi koşulları ile beraber değişen uyku düzenimiz, sağlığımızı nasıl etkiliyor? Sağlıklı uyku nedir?

Bu sohbette, aromaterapi ve bütünsel sağlık eğitmeni Marielle’den iyi bir uyku için pratik ipuçlarını öğrenecek, Naturopati, Ayurveda ve geleneksel Çin tıbbından gelen önerileri değerlendirecek, “iyi uyku” stratejisini oluşturmak ve geliştirmek için neler yapabileceğimizden bahsedeceğiz.

Marielle Mercadier Kimdir?
Marielle, 1965 yılında Fransa’da doğdu, yirmili yaşlarında Almanya’da yaşadı ve 1995 yılından beri Türkiye’de yaşıyor. Fransa ve Almanya’da işletme ve Avrupa Birliği hukuku alanında eğitim gördü, Almanya’da kozmetik ve medikal ürünler endüstrisinde yöneticilik yaptı.
Doğal şifa yöntemlerine duyduğu yoğun ilgi hayatına yön verdi ve 2000 yılında holistik sağlık konularında eğitimlere katılmaya ve çalışmalar yapmaya başladı. Thalassoterapi ve spa merkezlerinde yöneticilik yaptı, beden terapisti ve doğal sağlık eğitmeni olarak çeşitli merkezlerde çalışmalar düzenledi. Verdiği eğitimler ile bütünsel sağlık, naturopati ve aromaterapi konularında bilgi ve deneyimlerini paylaşıyor.

Sağlıklı Uykunun Bütünsel Adımları
Bu etkinliğe katılmak için giriş yapmanız ya da ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Giriş yapmak ya da
ücretsiz hesap oluşturmak için