Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al Atölyesi

Human Design ile bir yetişkin olarak tanıştığımızda, doğuştan gelen bilgeliğimizi ve gücümüzü uyandırma yoluna adım atarız. Gerçek benliğimize uyanma sürecimiz iki şeye ihtiyaç duyar: Kullanım kılavuzumuzu bilmek ve bu klavuzu
hayata geçirmeye vesile deneysel sisteme teslim olmak.

İlkgün Amithabha rehberliğindeki toplamda 5 buluşmadan oluşacak bu atölye serisi, Human Design sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve kendi kullanım kılavuzunu eline almak isteyenler için tasarlandı.

Bu atölyenin amacı;

 • basit ama son derece etkili bir şekilde yaşam kalitemizi nasıl artıracağımızı keşfedebilmemize vesile olacak,
 • özgün doğamızla uyumlu yani kişisel otoritemize dayalı seçimler yapma konusunda, doğuştan gelen yeteneğimizin farkına varmamızı sağlayacak,
 • tasarımlarımızı deneyimleyebilmemiz, bizim için doğru olanı bulabilmemiz için yol gösterecek olan Human Design hakkında bilgi edinmektir.


Bir yetişkin için, hayatı kendi gibi yaşamaya giden yol zorlu olabilir. Yaşam boyu süren alışkanlıkların ve şartlandırmaların üstesinden gelmek bağlılık, cesaret ve kararlılık gerektirir. Hayatta sürekli bi şeyler için kararlar vererek ilerliyoruz ve bu kararlar bizleri ilişkilerimizden kariyerimize bazı yollara çıkarıyor. Eğer özümüze göre karar verebilirsek zorlanmaları içinden bile bunalmadan geçebiliriz.

Kendi beden grafiği vesilesiyle hayatı için verilen kullanım kılavuzunu eline almak isteyen herkesi bu atölyeye bekliyoruz. Doğum tarihi, saat ve yer bilgilerini girerek Human Design bilgisine erişmek için kendi beden grafiğini çıkarmak isteyenler aşağıdaki butonu kullanabilirler. 

Human Design Hakkında

Human Design; Astroloji, Kabala, Kuantum fiziği, Genetik, I-ching, Hindu çakra sistemi, Biyokimya gibi sistemlerin sentezlenmesi ile oluşmuş bir sistemdir. Hem bilinçli; zihnin farkında olduğu, hem de bilinçaltı; bedenin bildiği ayrıntılı bilgilerle benzersiz genetik tasarımımızın bir haritasını; beden grafiğini sunar.

Human Design;

 • Dünya ile etkileşime geçmek için nasıl tasarlandığımızı anlamamıza yardımcı olur ve çevrenin, bize bakım verenlerin üzerimizdeki etkisine ve koşullandırmasına dikkati getirerek, hayatta hangi alanlarda hassas olduğumuzu anlatır.
 • İçsel rehberlik sisteminizin nasıl çalıştığını açıklar ve yaşam deneyiminizi tatmine, başarıya, huzura, sürprizlere taşıyan kararlar alabilmemiz için bize pratik teknikler sağ
 • Net araçlar kullanarak kendi gerçeğimizi keşfetmemize rehberlik eder.

Atölye Serisi Hakkında

Toplamda 5 buluşmadan oluşacak bu atölye serisi, Human Design sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve kendi kullanım kılavuzunu eline almak isteyenler için tasarlandı.

Atölyelere katılmak için herhangi bir eğitim almış olmanız gerekmiyor. Atölyelerin birine, ilginizi çekenlere ya da hepsine katılabilirsiniz. Kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz buluşmalara Hapaka Arşiv sayfasından erişebilirsiniz. Tüm buluşmalar; düzenli olarak geldiğiniz ya da izlediğinizde Human Design sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olma imkanı sağlar.

Atölye Serisinin Buluşmaları

 1. Buluşma: Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al -24 Ocak
 2. Buluşma: Aura Tipleri ve Stratejiler -21 Şubat
 3. Buluşma: Merkezler: Baskı & Fakındalık – 28 Mart
 4. Buluşma: Merkezler: Motor & Kimlik & Gerçekleştirme – 18 Nisan
 5. Buluşma: Otoriteler – 8 Haziran

İlkgün Amitabha

Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al Atölyesi