Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al Atölye Serisi – Otoriteler

Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al Atölye Serisinin beşinci ve son buluşmasında; iç ve dış olmak üzere iki tür otoriteye ayrılmış olarak, her birinin genel görünümü anlatılacaktır.

Toplamda 5 buluşmadan oluşan bu atölye serisi, Human Design sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve kendi kullanım kılavuzunu eline almak isteyenler için tasarlandı.

Bu atölyede; Human Design konusunda daha derinleşecek ve otoriteleri hakkında detaylı bilgi edineceğiz.

Human Design deneyine gerçekten başlamak için otoriteleri mutlaka bilmek gerekir. Tipimizle birleştiğinde bu, strateji ve otoriteyi oluşturur. Human Design yoluyla kişisel gelişimimizin temel taşı ve nihayetinde hayatımızda doğru kararlar almak için ihtiyaç duyacağımız tek bilgi bu olur.

Kendi beden grafiği vesilesiyle hayatı için verilen kullanım kılavuzunu eline almak isteyen herkesi bu atölyeye bekliyoruz. Doğum tarihi, saat ve yer bilgilerini girerek Human Design bilgisine erişmek için kendi beden grafiğini çıkarmak isteyenler aşağıdaki butonu kullanabilirler. 

Human Design Hakkında

Human Design; Astroloji, Kabala, Kuantum fiziği, Genetik, I-ching, Hindu çakra sistemi, Biyokimya gibi sistemlerin sentezlenmesi ile oluşmuş bir sistemdir. Hem bilinçli; zihnin farkında olduğu, hem de bilinçaltı; bedenin bildiği ayrıntılı bilgilerle benzersiz genetik tasarımımızın bir haritasını; beden grafiğini sunar.

Human Design;

  • Dünya ile etkileşime geçmek için nasıl tasarlandığımızı anlamamıza yardımcı olur ve çevrenin, bize bakım verenlerin üzerimizdeki etkisine ve koşullandırmasına dikkati getirerek, hayatta hangi alanlarda hassas olduğumuzu anlatır.
  • İçsel rehberlik sisteminizin nasıl çalıştığını açıklar ve yaşam deneyiminizi tatmine, başarıya, huzura, sürprizlere taşıyan kararlar alabilmemiz için bize pratik teknikler sağ
  • Net araçlar kullanarak kendi gerçeğimizi keşfetmemize rehberlik eder.

Atölye Serisi Hakkında

Toplamda 5 buluşmadan oluşacak bu atölye serisi, Human Design sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve kendi kullanım kılavuzunu eline almak isteyenler için tasarlandı.

Atölyelere katılmak için herhangi bir eğitim almış olmanız gerekmiyor. Atölyelerin birine, ilginizi çekenlere ya da hepsine katılabilirsiniz. Kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz buluşmalara Hapaka Arşiv sayfasından erişebilirsiniz. Tüm buluşmalar; düzenli olarak geldiğiniz ya da izlediğinizde Human Design sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olma imkanı sağlar.

Atölye Serisinin Buluşmaları

  1. Buluşma: Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al -24 Ocak
  2. Buluşma: Aura Tipleri ve Stratejiler -21 Şubat
  3. Buluşma: Merkezler: Baskı & Fakındalık – 28 Mart
  4. Buluşma: Merkezler: Motor & Kimlik & Gerçekleştirme – 18 Nisan
  5. Buluşma: Otoriteler – 8 Haziran

İlkgün Amitabha

İlkgün Amitabha

Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al Atölye Serisi – Otoriteler