Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al Atölye Serisi – Aura Tipleri ve Stratejiler

  Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al Atölye Serisinin ikinci buluşmasında 4 farklı aura tipine odaklanacağız. Bu tiplerin özellikleri ve stratejilerini konuşacağız.

Toplamda 5 buluşmadan oluşacak bu atölye serisi, Human Design sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve kendi kullanım kılavuzunu eline almak isteyenler için tasarlandı.

Bu atölyede; Human Design konusunda daha derinleşecek ve 4 farklı aura tipi hakkında detaylı bilgi edineceğiz.

Human Design sisteminde, insanlık mekanik olarak dört türe ayrılır: Jeneratörler (Manifesting Jeneratörler Dahil), Manifestörler, Projektörler, Reflektörler

Jeneratörler; nüfusun yaklaşık %70’i ile gezegendeki baskın tiptir. Onlar gezegenin itici yaşam gücüdür. Stratejileri, yanıt vermek ve yanıt yoluyla tatmin bulmak ve hayal kırıklığından kaçınmaktır. Açık ve kuşatıcı bir auraları vardır ve bu hayattaki en mistik yolculukları kendi enerjilerini tanımaktan geçer.

Manifestörler; nüfusun yaklaşık %9’unu oluşturur. Stratejileri, barışı bulmak ve öfkeden kaçınmak için harekete geçmeden önce bilgilendirmektir. Kapalı ve itici bir auraları var ve başkaları üzerindeki etkilerini anlamak için buradalar.

Projektörler; nüfusun yaklaşık %20’sini oluşturmaktadır. Stratejileri, Davet’in başarıya ulaşmasını beklemek ve acılardan kaçınmaktır. Odaklanmış ve soğuran bir auraları vardır ve diğerini öğrenmeleri ve anlamaları gerekir.

Reflektörler‘in ise tanımları yoktur ve nüfusun %1’inden biraz fazladırlar. Stratejileri, netliği bulmak için kararlar vermeden önce ayın tam döngüsünü beklemek ve böylece daha fazla sürpriz ve daha az hayal kırıklığı içeren bir yaşam sürmektir. Dirençli ve örnekleyen bir auraları vardır ve özdeşleşmek yerine yansıtmayı öğrenirler.

Kendi beden grafiği vesilesiyle hayatı için verilen kullanım kılavuzunu eline almak isteyen herkesi bu atölyeye bekliyoruz. Doğum tarihi, saat ve yer bilgilerini girerek Human Design bilgisine erişmek için kendi beden grafiğini çıkarmak isteyenler aşağıdaki butonu kullanabilirler. 

Human Design Hakkında

Human Design; Astroloji, Kabala, Kuantum fiziği, Genetik, I-ching, Hindu çakra sistemi, Biyokimya gibi sistemlerin sentezlenmesi ile oluşmuş bir sistemdir. Hem bilinçli; zihnin farkında olduğu, hem de bilinçaltı; bedenin bildiği ayrıntılı bilgilerle benzersiz genetik tasarımımızın bir haritasını; beden grafiğini sunar.

Human Design;

  • Dünya ile etkileşime geçmek için nasıl tasarlandığımızı anlamamıza yardımcı olur ve çevrenin, bize bakım verenlerin üzerimizdeki etkisine ve koşullandırmasına dikkati getirerek, hayatta hangi alanlarda hassas olduğumuzu anlatır.
  • İçsel rehberlik sisteminizin nasıl çalıştığını açıklar ve yaşam deneyiminizi tatmine, başarıya, huzura, sürprizlere taşıyan kararlar alabilmemiz için bize pratik teknikler sağ
  • Net araçlar kullanarak kendi gerçeğimizi keşfetmemize rehberlik eder.

Atölye Serisi Hakkında

Toplamda 5 buluşmadan oluşacak bu atölye serisi, Human Design sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve kendi kullanım kılavuzunu eline almak isteyenler için tasarlandı.

Atölyelere katılmak için herhangi bir eğitim almış olmanız gerekmiyor. Atölyelerin birine, ilginizi çekenlere ya da hepsine katılabilirsiniz. Kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz buluşmalara Hapaka Arşiv sayfasından erişebilirsiniz. Tüm buluşmalar; düzenli olarak geldiğiniz ya da izlediğinizde Human Design sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olma imkanı sağlar.

Atölye Serisinin Buluşmaları

  1. Buluşma: Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al -24 Ocak
  2. Buluşma: Aura Tipleri ve Stratejiler -21 Şubat
  3. Buluşma: Merkezler: Baskı & Fakındalık – 28 Mart
  4. Buluşma: Merkezler: Motor & Kimlik & Gerçekleştirme – 18 Nisan
  5. Buluşma: Otoriteler – 8 Haziran

İlkgün Amitabha

İlkgün Amitabha

Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al Atölye Serisi – Aura Tipleri ve Stratejiler