Gökçe ve Duygu Ela ile İyi ki BİR’likteyiz!

Yin&Yang Yoga ile kutlama tadında bir pratik.

Birlikte büyüyen, öğrenen ve güçlenen bir topluluk olmak için hapaka.com adıyla tam 3 yıl önce yola çıktık. Bugün 3. yaşımızı kutlarken de yine her birlikte olalım istedik! 

Gökçe Ergin ve Duygu Ela Erdoğan’ın birlikte rehberlik edeceği bu Yin & Yang yoga pratiği ile bedenlerimize temas ederek hem kendi varlığımızı, hem birlikte oluşumuzu hem de bizi bir araya getiren bir alan olarak Hapaka.com’un varlığını matlarımızın üstünde kutlayacağız. Tüm Hapakalılar bu partide yoga yapıyor!

Yin & Yang Yoga pratiğinde bizi neler bekliyor? 

Yoganın birleştirici ve bütünleştirici gücü gibi hapaka.com da bizleri bir araya getiren bir kaynak. Yang ya da yin, dinamik ya da durağan… Farklı stillerden beslensek de insana ve yaşama dair yaklaşımımızın ortaklığı hepimizi bu alanda bir araya getiriyor. 

Biz de iyi ki hapaka.com var, iyi ki bir aradayız demek için, hep birlikte bir Yin Yang pratiği ile bunu kutlayacağız. Dinamik Vinyasa akışlarını ve Yin pozlarının birleştiği bu çalışma ile evrenle ‘’bir olma halimizi’’ destekleyeceğiz.

Yin & Yang Yoga pratiği nedir? 

Yin&Yang yoga pratiği, hem durağan Yin Yoga pozları hem de bunları dengeleyici daha güçlü Vinyasa akışların birlikteliğinden oluşur. Bedende var olan yin ve yang enerjilerin ve bedende sürekli değişen halimizin keşfine bir davet sunar.

Yin & Yang Yoga pratiğine kimler katılabilir? 

Bu pratik yeni başlayanlar da dahil olmak üzere her seviyeye uygundur. Ancak ilk defa pratik yapacaksanız pratiğin başında rehberlerimize bunu belirtmenizi rica ediyoruz.

Bu pratiğe katılmak için yoga matınız, rahat bir kıyafet ve hareket edebileceğiniz bir alan yeterli olacaktır. İhtiyaç halinde kullanabilmek için her zaman minder, blok, kemer ya da bunların yerine geçebilecek alternatif destek malzemelerini yanınızda bulundurmanızı öneririz. Gerektiğinde bu malzemelerin kullanımı için rehberlerimiz sizleri yönlendirecektir.

Gökçe ve Duygu Ela ile İyi ki BİR’likteyiz!