Didem Uycan Yılmaz

İlk kez 2010 yılında yogayı deneyimleyen ve girdiği ilk yoga dersinden sonra yogaya karşı büyük bir merak beslemeye başlayan Didem Uycan Yılmaz yıllar içinde hatha, vinyasa, ashtanga gibi farklı yoga tarzlarını deneyimledikten sonra 2016 yılında katıldığı 200 saatlik Berivan Aslan Sungur – Yin Yoga Temel Eğitimi’nde Berivan Aslan Sungur’un yogayı hayatın içine taşıma bakış açısından çok etkilenmiştir ve bu alanda eğitimini devam ettirmeye karar vermiştir. Berivan Aslan Sungur’un farklı eğitimlerine katılmış ve kendisi ile 500 saatlik bir eğitim sürecini tamamlamıştır. Berivan Aslan Sungur’un çeşitli eğitimlerinde 4 sene boyunca asistanlık yapmış ve 2021 yılından beri de kendisinin yin yoga alanındaki eğitimlerinde yardımcı eğitmen olarak görev almaktadır.

Yin yoganın yanı sıra yoga yolculuğunda hamile yogası, çocuk yogası, restoratif yoga, Tao Vinyasa gibi alanlarda da eğitimler almıştır ve bu alanlarda da aktif olarak dersler sunmaktadır.

Aynı zamanda Güney Amerika Şamanizmi konusu ile ilgilenmekte ve bu alanda 2019 yılından beri Peru’daki çeşitli şamanlardan eğitimler almaktadır. Farklı disiplinlerden edindiği bilgileri yoga ile harmanlayarak temas ettiği kişilere aktarmak niyetiyle çalışmalar yapmaktadır.

Didem Uycan Yılmaz Pratikleri

Didem Uycan Yılmaz Seminerleri