Tao Vinyasa

Denge ve güç çalışırken bedende harekete geçen Çi enerjisiyle dans edeceğimiz eğlenceli pratiklere davetlisiniz!

Ne yapacağız? – Tao Vinyasa ile özellikle alt bedeni güçlendiren akışlar, denge çalışmaları ve omurgayı canlandıran pratikler uygulayacağız. Zaman zaman bir ejderha olup okyanusları aşmayı, bazen de bir savaşçı olup gözlerimizi hedeften ayırmadan hareket etmeyi deneyimleyeceğiz.
Kimler için? – İster yogaya yeni başlamış olun, ister uzun yıllardır yoga pratiğiniz olsun – Tao Vinyasa pratikleri herkesin katılımına uygun.
Ne zaman? Her Cumartesi 10:00-11:00

Didem Uycan Yılmaz rehberliğindeki Tao Vinyasa akışları, bedende farklı bölgelere odaklanarak; bedene esneklik, güç, denge ve canlılık getirmeyi amaçlıyor.

Tao Vinyasa; yoga, Uzak Doğu dövüş sanatları ve modern dans kombinasyonundan oluşan eğlenceli yang yoga akışlarına verilen addır. Toplam 6 farklı akış bulunur  (Altın Tohum, Savaşçı, Uçan Ejderha, Yürüyen Fil, Yürüyen Ejderha ve Yürüyen Köpek) ve derslerde bu seriler farklı şekillerde bir araya getirilerek pratik edilir.

Dersler her seviyeye uygundur. İster ilk defa tanışacak olun ister akışlara aşina olun bu derslere rahatlıkla katılabilirsiniz.

Pratik esnasında rahat kıyafetler tercih etmeniz ve uygulama boyunca yanınızda yardımcı malzemelerin (minder, battaniye vb.) olması pratiğinizde sizleri destekler. Gerektiğinde bu malzemelerin kullanımı için rehberimiz sizleri yönlendirecektir.Didem Uycan Yılmaz

  • Her Cumartesi 10:00 - 11:00
Gün
Saat
Dakika
Saniye

27-07-2024 Cumartesi 10:00

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun