Tanışalım

hapaka.com 2020 senesinde hayatın için başucu rehberi olmak üzere yola çıkarak, içeriklerini yalnızca online canlı buluşmalar formatında sunan bir dijital platform.
İlk günden beri amacımız, herkesi fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal konularda destekleyebilecek, iyi hissetme hallerini geliştirebilecek, konusunda uzman rehberler ve araçlar ile buluşturmak ve birbirini destekleyen bir topluluk oluşturmak.

hapaka.com nasıl çalışır?

HER AY YENİLENEN A’DAN Z’YE BİRÇOK KONU VE DÜZENLİ GÜNLÜK PRATİKLER BİR ARADA

Her biri alanında uzman ve deneyimli rehberlerin sunduğu yoga, hareket, ilişkiler ve iletişim, meditasyon, nefes, mindfulness, bilinçli ebeveynlik, psikoloji, yas ve ölüm, bütünsel sağlık, astroloji ve human design gibi alanlarda, her ay değişen konulardaki içeriklerle birlikte, her gün gerçekleşen düzenli canlı pratikler bir arada.

İSTER CANLI KATIL, İSTER KAYITTAN TAKİP ET!

Üstelik canlı katılamadığın buluşmaların kayıtlarına ve hapaka.com’un zengin kayıtlı içerik kütüphanesine de üyeliğini başlattığın an itibarıyla erişim sağlayabilir, kendi zamanında izleyebilirsin.

ÜYE OL, HİÇBİR SINIR OLMADAN TÜM İÇERİKLERİ İZLE

Tüm etkinliklerin online ve canlı olarak gerçekleştiği bu platform üyelik sistemiyle çalışıyor. Üyeliğini satın aldıktan sonra, hapaka.com’un tüm canlı & online içeriğine ve kayıtlarına ek bir ücret ödemeden ve hiçbir sınır olmadan erişebilirsin.

15 GÜN BOYUNCA HİÇBİR SINIR OLMADAN ÜCRETSİZ KULLAN VE KEŞFET!

Eğer hapaka.com içeriğini deneyimleyerek keşfetmek istersen, Tanışma Paketi üyeliğini hemen şimdi başlat ve 15 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden hapaka.com’u sınırsız kullan.

Hapakalı olduğunda seni neler bekliyor?

Hepimizin zaman zaman karşılaştığı zorlukları ve yaşadığı sıkışıklıkları hayatın içinde gelişmek, dönüşmek ve büyümek için kullanmak mümkün. hapaka.com’da uzman rehberlerin sunduğu, ayakları yere basan, “hayatın içinde ve uygulanabilir” yöntemlerle, bu zorlanmaları kendimizi geliştirmek için fırsata çeviriyoruz.

DESTEK ARADIĞIN BİRÇOK KONUDA UYGULANABİLİR VE GÜNCEL BİLGİLER

Hayatında desteğe ve derinleşmeye ihtiyaç duyduğun alanlarda yoga uzmanı, psikolog, yazar, doktor, beslenme uzmanı gibi alanında uzman ve deneyimli birçok rehberin sunduğu hayatın içinden, uygulanabilir ve güncel bilgilere ulaşırsın.

ONLINE ETKİNLİKLERDE REHBERLERLE CANLI BULUŞMA İMKANI

Canlı ve online gerçekleşen etkinliklerde, sana ilham verecek, bakış açını geliştirecek ve destek olacak rehberlerimizle bir araya gelirsin. Bu buluşmalarda rehberlere sorular sorup merak ettiklerini danışarak, hayatın içinden ve uygulanabilir çözümleri araştırabilirsin.

DESTEKLEYİCİ BİR TOPLULUĞUN PARÇASI OLMAK

Hayatın hepimizi hiç olmadığı kadar zorladığı bu zamanlarda, seninle benzer deneyimleri paylaşan, benzer ihtiyaçları ve ilgi alanları olan insanlarla bir araya gelirsin. Her gün birlikte büyüyen ve öğrenen destekleyici bir topluluğun parçası olursun.

HAFTANIN 7 GÜNÜ BEDENSEL PRATİKLER

Haftalık canlı pratik takviminden kendi ihtiyacına uygun olanları seçerek düzenli pratiklerle rutin oluştur. Pratiklere dilediğin yerden ve hiçbir sınır olmadan katılır, bedeninle çalışırsın.

"Hapaka" Ne Demek Biliyor musun?

“Hapaka” 4 yaşında bir çocuğun önce aile üyelerine, sonra da kendisine, gece yatmadan önce tek tek “Seni Dünya’lardan çok seviyorum” demek için kullandığı, tüm aile tarafından benimsenmiş ve kullanılan uydurma bir kelimedir. “Hapaka” uzunca bir süre aile üyeleri arasında bir “sır kelime” oldu.

Bir gün “Hapaka” kelimesi dünyayla paylaşılıp aile sırrı olmaktan çıktı. Bunun üzerine, herkesin kendini ve birbirini daha çok sevmesinde aracı olmak niyetiyle kurdukları bu dijital platforma da, hapaka.com ismini verdiler.

İçinde bulunduğumuz zaman birçoklarının kendi yaralarını iyileştirmek için adımlar atarak uzun yollar yürüdüğü ve yolda keşfettiklerini, kendilerine iyi gelmiş olanı sonradan başkalarıyla paylaştığı bir dönem. Bu platformdaki rehberler bizlere öncelikle kendimizi, sonra çevremizdeki insanları ve içinde yaşadığımız gezegeni anlamamız ve sevebilmemiz için kendi en iyi bildikleri yollarla aracı oluyorlar.

hapaka.com

“Hayatın için başucu rehberin”

hapaka.com’da alanında uzman rehberlerin sunduğu, ayakları yere basan ve uygulanabilir yöntemlerle, hayattaki zorlanmalarını kendin için bir gelişim ve dönüşüm fırsatına çevir!