Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Kışa Hazırlık

(Kapalı Grup Çalışması)

30 Ekim – 4 Kasım
her sabah 07.10 - 08.00
5 Kasım Pazar
17.30 – 19.30

Deniz Orbay ile Kışa Hazırlık Kapalı Grubuna kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊

Deniz Orbay ile Kışa Hazırlık Kapalı Grup Çalışması ile yoga ve ayurvedik pratiklerle enerjimizi içten dışa yeniliyor, hem bedenimizi hem ruhumuzu kışa hazırlıyoruz!
Ekim ayının son haftasındaki bu buluşmalarda, yoga, nefes çalışmaları ve iyi yaşam pratikleri ile enerjimizi dengeleyen, besleyici ve iyileştirici alışkanlıklar yaratacağız. Uygulayacağımız tüm pratikler mevsim geçişine uyumlanmamızı destekleyecek ve bedenimizi, ruhumuzu ve zihnimizi sağlıklı bir kışa hazırlayacak.

Bilgi Notu: Bu kapalı grup çalışması, hapaka.com’un mevsim geçişini kolaylaştırmak üzere sunduğu “Yoga ve Ayurveda ile Sonbaharda Kendini Resetle” içeriklerinin bir parçasıdır. Deniz Orbay ile Kışa Hazırlık kapalı grup çalışması ve Ulli Allmendinger ile Ayurveda ile Sonbaharda Kendini Resetle seminerleri olarak sunulmaktadır. Yalnızca birine katılabileceğiniz gibi, her ikisine katılmanız durumunda hem seminerde paylaşılacak teorik bilgiyi öğrenebilir, hem de kapalı grup katılımcılarıyla motivasyonunuzu yüksek tutarak günlük yoga, nefes ve ayurvedik öz bakım pratiklerini deneyimleyebilirsiniz.

Kışa Hazırlık Kapalı Grubu ile niyetimiz…
Bu kapalı grup çalışmasıyla rehberimiz Deniz Orbay, kendi hayatında uyguladığı, yaşam enerjisini yükseltmeye ve dengelemeye yarayan tüm yoga ve iyi yaşam pratiklerini bizimle paylaşıyor! Bu pratikler, temeli Ayurveda ve Yoga’ya dayanan ve yıllar içinde öğrenip, uygulayarak faydasını gördüğü çeşitli uygulamalar ve araçlardan oluşuyor. 
Yaşam enerjimizi tüketen, alışılmış eylemlerimiz  ve düşük farkındalık ile hareket etmek yerine, büyümemizi besleyen ve enerjimizi artıran besleyici alışkanlıklar yaratacağız. Uygulayacağımız tüm pratikler, mevsim geçişine uyumlanmamızı destekleyecek ve bedenimizi, ruhumuzu ve zihnimizi sağlıklı bir kışa hazırlayacak.
Kapalı Grup çalışmasıyla, tüm katılımcıların çalışma boyunca…
 • iyi yaşam pratiklerini deneyerek, enerjisini yoga ve ayurvedik pratiklerle yenilemesini, 
 • deneyimlerini kapalı grupta rehberimiz Deniz Orbay ve diğer katılımcılarla paylaşarak destek almasını
 • buluşmaların sonunda tamamen kendine özel tasarlanmış, iyi hissettiren ve ilham ve güç veren sağlam bir kışlık rutin oluşturmasını amaçlıyoruz. 
Kışa Hazırlık Kapalı Grubu içeriğinde neler var?
Öz-bakım Pratikleri: Temizleyici ve arındırıcı kişisel bakım uygulamalarını öğrenip ve deneyeceğiz: yüz masajı, vücut masajı, yağ çekme, dil sıyırma ve kuru fırçalama. Bu küçük, basit günlük eylemler, vücutta biriken toksinlerin atılmasına ve tüm sistemimizi dengeye getirmeye yardımcı olacak. 
Nefes Çalışmaları: Enerjimizi değiştirmek, yenilemek, net ve açık bir zihin durumu oluşturmak için topraklayıcı ve rahatlatıcı nefes teknikleri ve bandhalar uygulayacağız.
Yoga Pratikleri:  Yumuşak ve akışkan, bedeni açan ve rahatlatan, köklenme hissi veren  enerjimizi yenileyecek pratikler yapacağız. 
Ayurvedik Beslenme Önerileri ve Detox: Sindirim sistemini optimize edecek ve bu arınma sürecini destekleyecek Ayurvedik ve mevsimsel beslenme önerilerini öğreneceğiz. 
Kışa Hazırlık Kapalı Grubuna kimler katılabilir?
Buluşmaların içerikleri herkese uygundur.
 • Ayurveda ve Yoga temelli İyi Yaşam Uygulamalarını denemek ve bunları günlük rutininin bir parçası haline getirmek 
 • Mevsim geçişlerinde bedeninin ritmine sahip çıkmak
 • Enerji alanını temizlemek, arınmak, yenilenmek
 • Ayurveda hakkında bilgi edinmek isteyen herkes bu çalışmalardan faydanalabilir. 
Enerjisini dengeleyerek kendine güçlü ve sağlam bir günlük rutin oluşturmak isteyen herkesi bekliyoruz!
hapaka.com “Yoga ve Ayurveda ile Sonbaharda Kendini Resetle” içerikleriyle, bu sonbaharda mevsim geçişini kolaylaştırmak için sizinle!
Önce 25 Ekim 21.30’da Ulli Allmendinger ile Ayurveda ile Sonbaharda Kendini Resetle seminerinde bir araya geliyoruz! Bu seminerde ayurvedik beslenme önerileri, günlük rutinler, bu dönemde uygulanabilecek bir beslenme & detox programı ile bu süreçte gerekli olabilecekler için bir alışveriş listesini öğreneceğiz. 
Ardından 30 Ekim sabahından başlayarak, rehberimiz Deniz Orbay ile Kışa Hazırlık kapalı grubunda birbirini destekleyecek katılımcılarla birlikte, 1 hafta boyunca temeli yoga ve ayurvedaya dayanan iyi yaşam pratiklerini uygulayarak, günlük rutinler ve alışkanlıklar yaratmak için buluşacağız. 
Dileyenler kapalı grup çalışması boyunca Ulli’nin seminerde paylaştığı beslenme önerilerini uygulayıp, son buluşma gününde “Kitchari Detoksu” deneyimleyebilir. 5 Kasım Pazar saat 19.00-20.00 arasında Sonbaharda Kendini Resetle programına dair deneyimlerimizi konuşmak ve soruları cevaplamak için Deniz Orbay ve Ulli Allmendinger kapanış buluşmasında bir araya gelecekler!
Tarih ve Saat Detayları:
Instagram Canlı Yayını: 19 Ekim Perşembe saat 21.00 @hapakacom Instagram hesabı
Ön Buluşma: 26 Ekim Perşembe 19.30 – 20.15
Canlı Buluşmalar: 30 Ekim – 4 Kasım arasında her sabah 07.10-08.00 ve 5 Kasım Pazar 17.30 – 19.30 
Kayıt ve Zoom Buluşma Detayları:
Canlı buluşmalara, buluşmanın günü ve saatinde bu sayfada yer alacak Zoom linkinden doğrudan katılabilirsiniz. 
Kapalı grup buluşmalarına canlı katılamayanlar için kayıt alınacak. Canlı Buluşmalar ve Kayıtları başlığı altında 24 saat içerisinde yüklenmiş olacak. Rehberle ve katılımcılarla interaktif bir paylaşım alanında daha fazla yarar sağlayabilmeniz içinde tüm buluşmalara canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz. 
 • Deniz Orbay ile Kışa Hazırlık Kapalı Grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
 • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
 • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberlerimiz  bu grup üzerinden kapalı grup paylaşımları kapsamında ilgili bilgileri paylaşıyor olacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
 • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Deniz Orbay kimdir?

Yoga yolculuğuna 2013 yılında başladı. 2015’de Cihangir Yoga’dan Chris Chavez ile 200 Saatlik Yoga Eğimenlik Eğitimi’ni tamamladı. Berivan Sungur ile Yin Yoga Eğitimi (2018), Zeynep Aksoy ile 200 Saat Mindfulness Temelli Yoga Eğitmenliği Eğitimine (2020) katıldı. Konstantinos Charantiniotis, Sianna Sherman, Elena Brower, Meghan Currie, Janet Stone, Shiva Rae, Govind Das, Carlos Pomeda gibi uluslararası eğitmenlerle çalıştı. Bhakti Fest, Bali Spirit ve Wanderlust Festival gibi dünyanın önde gelen yoga festivallerinde gönüllü olarak yer aldı.

Yoga Alliance Sertifikalı Yoga Eğitmeni olarak 2016’dan beri farklı öğrencilerle ve kurumsal şirketlerle çalışıyor ve Hatha Yoga, Vinyasa, Yin Yoga, Farkındalıklı Hareket, Pranayama ve Meditasyon dersleri veriyor. Cihangir Yoga, Hillside City Club gibi öncü ve lider yoga stüdyoları ve sağlık kulüpleri ile çalıştıktan sonra 2020’de Datça’ya taşınması ile birlikte kendi online platformu denizorbay.com üzerinden derslerini paylaşmaya devam ediyor.

Yoga pratiği yoluyla öğrencilerinin kendi kişisel bilgelikleri, şifa yetenekleri ve geniş potansiyelleriyle bağlantı kurmalarını amaçlıyor.

Bu programın kayıtları kapanmıştır. Diğer içerikler için programlar veya kapalı gruplar sayfamızı ziyaret edebilir veya 0542 519 5003 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsin. Hapaka platformu üzerinden alacağın çeşitli programlarla, farklı alanlarda uzmanlaşabilir, hayatta sana iyi gelecek alanlarda kendi pratiğini ve teorik donanımını geliştirebilirsin.
Hapaka ile şimdi kendin için bir adım at!