Deniz Orbay

Yoga yolculuğuna 2013 yılında başladı. 2015’de Cihangir Yoga’dan Chris Chavez ile 200 Saatlik Yoga Eğimenlik Eğitimi’ni tamamladı. Berivan Sungur ile Yin Yoga Eğitimi (2018), Zeynep Aksoy ile 200 Saat Mindfulness Temelli Yoga Eğitmenliği Eğitimine (2020) katıldı. Konstantinos Charantiniotis, Sianna Sherman, Elena Brower, Meghan Currie, Janet Stone, Shiva Rae, Govind Das, Carlos Pomeda gibi uluslararası eğitmenlerle çalıştı. Bhakti Fest, Bali Spirit ve Wanderlust Festival gibi dünyanın önde gelen yoga festivallerinde gönüllü olarak yer aldı.

Yoga Alliance Sertifikalı Yoga Eğitmeni olarak 2016’dan beri farklı öğrencilerle ve kurumsal şirketlerle çalışıyor ve Hatha Yoga, Vinyasa, Yin Yoga, Farkındalıklı Hareket, Pranayama ve Meditasyon dersleri veriyor. Cihangir Yoga, Hillside City Club gibi öncü ve lider yoga stüdyoları ve sağlık kulüpleri ile çalıştıktan sonra 2020’de Datça’ya taşınması ile birlikte kendi online platformu denizorbay.com üzerinden derslerini paylaşmaya devam ediyor.

Yoga pratiği yoluyla öğrencilerinin kendi kişisel bilgelikleri, şifa yetenekleri ve geniş potansiyelleriyle bağlantı kurmalarını amaçlıyor.

Deniz Orbay Pratikleri

Deniz Orbay Seminerleri