Yumuşak Akış

Hafta içi üç akşam farklı rehberler eşliğindeki yumuşak akış pratiklerimizden biri Deniz Orbay ile. Bu pratikte nefesimizi dinleyerek bedenimizi keşfetmeyi ve yoga pratiğinde derinleşmeyi deneyimleyeceğiz.

Niyetimiz hareketin ve durağanlığın içinde bedende görülmeyi ve hissedilmeyi bekleyen her parçaya dikkat vermeye çalışmak. Bedende var olan yin ve yang enerjilerin ve bedende sürekli değişen halimizin keşfine de bir davet. Yumuşak, dinlendiren ve daha çok kendimizle, duyumlarımızla temas kurmaya dayalı bir pratik olacak. Vücudu ısıtmak, nefese farkındalık getirmek için merkezlenme, kas ve eklem açıklıklarını hedefleyen nazik ve yumuşak hareketlerle başlayacağız. Sonrasında hafif tempolu, nefesle bağlantıda kalarak bir duruştan diğerine kolaylıkla hareket edeceğimiz bir akışla devam edeceğiz. Güç ve esneklik, istikrar ve rahatlık arasındaki dengeyi daha iyi anlamaya çalışacağız.

Bu pratik her seviyeden katılıma açık. Pratik esnasında farklı seviyelere uygun seçenekler ve değişiklikler sunulur. Pratik esnasında destek alabileceğiniz battaniye, minder, blok gibi materyallerin çevrenizde olması ve rahat kıyafetler yeterli.

Bu etkinliğe katılmak için giriş yapmanız ya da ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Giriş yapmak ya da
ücretsiz hesap oluşturmak için
Bu pratiğin yeniden canlı olarak verilmesi konusundaki fikir ve önerilerinizi her zaman bizimle [email protected]‘dan paylaşabilirsiniz.

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun