Güçlendirici Akış

Nefes, yoga duruşları, tekrarlayan hareketler ve nefesin hareketle derin ve dikkatli bağlantısından oluşan tüm vücudunuzu güçlendirmek ve esnetmek için tasarlanmış dinamik bir yoga akışıdır.

Deniz Orbay eşliğindeki bu pratikteki amacımız, içerisinde tekrarlayan seriler ve uzun tutuşlar ile güçlendiğinizi ve çok daha rahat hareket edebildiğinizi görmeniz ve iyi hissetmeniz. Açık bir beden, yumuşak bir kalp ve dingin bir zihin durumu ile hayat enerjinizi yükselterek güne güvenle başlamanız.

Vücudu ısıtmak ve hazırlamak için canlandırıcı nefes çalışmaları, omurgayı ısıtan hareketler ve akıcı bir seri ile başlayacağız. Sonrasında güç, denge ve dayanıklılık oluşturmak için akışın içerisine tekrarlarlayan hareketler ve uzun tutuşlar ekleyeceğiz. Güçlü ve mevcut olabileceğimize dair kendimize güvenerek zihinlerimize ve bedenimize meydan okuyacağız. Yoga pratiğinizi derinleştirecek ve geliştireceksiniz.

Yoga’ya yeni başlayanlar kadar pratiğinde ilerlemek, güçlenmek ve daha zorlu duruşlar için çalışmak isteyen deneyimli yogiler için de uygundur. Farklı seviyelere uygun seçenekler ve değişiklikler sunulur.

  • Her Pazartesi 09:00 - 09:30
  • Her Çarşamba 09:00 - 09:30
Gün
Saat
Dakika
Saniye

27-03-2023 Pazartesi 09:00

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun