Güçlendirici Akış

Nefes, yoga duruşları, tekrarlayan hareketler ve nefesin hareketle derin ve dikkatli bağlantısından oluşan akışlarla tüm vücudumuzu güçlendirmeye ve esnetmeye davetliyiz!

Ne yapacağız? – Bedeni ısıtan canlandırıcı nefes çalışmaları, omurgayı ısıtan hareketler, tekrarlayan seriler ve uzun süreli kalınan pozlar ile güçlenmeyi araştıracağız.
Kimler için? – Yoga’ya yeni başlayanlar kadar pratiğinde ilerlemek, güçlenmek ve daha zorlu duruşlar için çalışmak isteyen deneyimli yogiler için de uygundur.

Deniz Orbay eşliğindeki bu pratikteki amacımız, içerisinde tekrarlayan seriler ve uzun tutuşlar ile güçlendiğinizi ve çok daha rahat hareket edebildiğinizi görmeniz ve iyi hissetmeniz. Açık bir beden, yumuşak bir kalp ve dingin bir zihin durumu ile günü güvenle tamamlamanız

Vücudu ısıtmak ve hazırlamak için canlandırıcı nefes çalışmaları, omurgayı ısıtan hareketler ve akıcı bir seri ile başlayacağız. Sonrasında güç, denge ve dayanıklılık oluşturmak için akışın içerisine tekrarlarlayan hareketler ve uzun tutuşlar ekleyeceğiz. Güçlü ve mevcut olabileceğimize dair kendimize güvenerek zihinlerimize ve bedenimize meydan okuyacağız. Yoga pratiğinizi derinleştirecek ve geliştireceksiniz.

Yoga’ya yeni başlayanlar kadar pratiğinde ilerlemek, güçlenmek ve daha zorlu duruşlar için çalışmak isteyen deneyimli yogiler için de uygundur. Farklı seviyelere uygun seçenekler ve değişiklikler sunulur.

Bu pratiğin yeniden canlı olarak verilmesi konusundaki fikir ve önerilerinizi her zaman bizimle [email protected]‘dan paylaşabilirsiniz.

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun