Sema Özpekmezci ile Şekersiz Hayat

Sema Özpekmezci ile Şekersiz Hayat seminer serisi, şeker kullanımını azaltmak veya hayatından şekeri tamamen çıkarmak isteyenlere destek olmak için geliyor!
Uzak durulması gereken 3 beyazdan biri olarak tanıdığımız şekeri, yalnızca çayın ve kahvenin içine atmayı bırakmak yeterli midir? Peki ya tatlı yemediğin için şeker tüketmiyorum diyebilir misin? Bu seminerde şekerin hayatımızdaki yerini ve eğer istiyorsak, aramıza nasıl mesafe koyabileceğimizi konuşacağız.

Şekersiz Hayat Seminer Serisinin Amacı

Bu seminerler ile niyetimiz, şekeri azaltmak veya bırakmak isteyenlere destek olmak.

Birbirini takip eden 3 ayrı canlı buluşmadan oluşan bu seminerlerde, şekerin hayatımızdaki yeri, çıkarabilmek için psikolojik ve fiziksel olarak yapabileceklerimiz üzerine konuşacağız. Şekersiz beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmek istiyorsan ve nereden başlayacağını bilemiyorsan, buluşma tarihlerini şimdiden takvimine not al!

Şekersiz Hayat Seminer Serisinde Bizi Neler Bekliyor?

Bu seminer serisindeki ilk buluşmada, öncelikle şekeri azaltmak veya bırakmak için bedene fiziksel olarak nasıl destek olabileceğimizi konuşacağız. Rehberimiz bedeni hazırlamak ve şekersiz bir hayat için mutfakta yapılacaklar, mutfak ipuçları, şeker alternatifleri gibi bilgileri aktaracak.

İkinci seminerimizde bu konuya psikolojik olarak hazırlanmayı ve marketlerdeki ürünleri incelemeyi öğreneceğiz. Ürünlerin üstünde yer alan “şekersiz”,  “katkısız”, “vegan”, “glutensiz” gibi birçok tanımın ardında, içindekiler bilgilerini okumanın önemine dikkatimizi vereceğiz.

Üçüncü seminerimizde ise, şekersiz hayata devam edebilmeyi, sosyal hayatın içinde nasıl şekersiz yaşayabileceğimizi konuşacağız.

Her seminerde deneyimlerimizi paylaşıp birbirimizden destek alacağımız bir soru-cevap bölümü de olacak.

Şekersiz Hayat Seminer Serisine Kimler Katılabilir?

Şekerin beslenmedeki yeriyle ilgili kafası karışık olanlar

Şekeri bırakmak isteyen ama nereden başlayacağını bilemeyenler

Defalarca kez diyetler yapmış, şekeri bırakmak için çabalamış kişiler

Sema Özpekmezci ile Şekersiz Hayat