Özgür Oryantal Dans Atölyesi

Burcu Bilgen ile Özgür Oryantal Dans atölyesi ile kendimizle ve bedenlerimizle farklı yoldan bir bağ kurmak için kendimizi oryantal dansın ritmine bırakıyoruz!
Yaklaşık 2 saatlik bu eğlenceli çalışmada, oryantal ritimleriyle yaratıcı enerjiyi kalçalarda uyandırdıktan sonra, enerjinin tüm omurga boyunca akışını keşfedecek ve bu enerjinin bedende harekete dönüşüne şahitlik edeceğiz. Oryantal dans tekniklerini kullanarak her birimizin biricik bedenlerinden, kendine özgü hareketin doğmasına izin vereceğiz.
İster dans etmeyi hiç bilmem diyenlerden, ister kapı gıcırtısında yerinde duramayanlardan ol! Kendini oryantal dansın ritmine bırakmaya hazır olan herkesi bekliyoruz.

Özgür Oryantal Dans Atölyesinde bizi neler bekliyor?

Oryantal dans teknikleri kullanarak bedenden yaratıcı ve biricik hareketin doğmasına izin vermeye yarayan araçlar keşfedeceğimiz 2 saatlik bir dans atölyesinde buluşuyoruz!

Bu atölyede, oryantal dans teknikleri ile özellikle kalça, göğüs kafesi, kollar gibi bedenin farklı parçalarıyla bağ kurarak, vücudun doğal hareket akış şemasını araştıracağız. Dans ederken içimizde var olan dişil enerjiyi uyandıracak ve bedenimizdeki enerji akışının yollarını keşfedeceğiz.

Atölyeye katılırken kalçaları sıkmayan, rahat ve pamuklu kıyafetler tercih edin. Ayrıca çalışma için matınız da yanınızda olsun.

Özgür Oryantal Dans Atölyesine kimler katılabilir?

Özünü tanımak, özgün hareketi keşfetmek, yaratıcı dişil doğasıyla tanışmak isteyen herkes katılabilir.

Eğlenceli vakit geçirirken yargıdan uzak hayali bir sahnede rehberimiz Burcu Bilgen ile beraber, içindeki dişil enerjiyi uyandırmak istersen, sen de aramıza katıl!.

Atölye her seviyeye uygundur.

Özgür Oryantal Dans Atölyesi
29 Nis 2024 Pazartesi 21:00
Gün
Saat
Dakika
Saniye