Hissetmeye İzin Vermek

Berivan Aslan Sungur ile Yoga pratiğini özleyenler, uzundur dersleri bekleyenler, hepinize müjde!
“Hissetmeye İzin Vermek” atölyesi ile Berivan Aslan Sungur bize yoga, nefes, meditasyon ve somatik pratiklerin derlendiği, hayata dair konuşmalarla pratiğin iç içe geçtiği bir deneyim sunacak.
Akşamın teması: Hissetmeye İzin Verebilir misin?

Bu çalışmaya katılmak için yoga deneyimine ihtiyacınız yok. Pratikler herkese uygun, seviyeden bağımsız pratikler olacak. Çalışma yoga matı üzerinde geçecek ve yaklaşık 1,5 saat sürecek. 

Berivan Aslan Sungur’un yoga ve beden odaklı çalışmalar ile tuttuğu alan, zaman içerisinde, insanların kendilerine yakınlaşmalarına, sinir sistemlerini yatıştırmalarına, hayatlarında bazı farkındalıkları, kabulü, daha şefkatli bir iç sesi geliştirmelerine hizmet eden bir alana dönüşmüştür. 

Berivan Aslan Sungur, insana, yogaya ve hayata dair bazı bilgileri, kendi hayat deneyimlerinden damıttıkları ile bir araya getirerek; bu atölyede yoga, nefes, meditasyon ve somatik pratikler içeren bir pratik sunacak, bir paylaşım alanı açacaktır. 

Kimler Katılabilir?

Berivan Aslan Sungur rehberliğinde gerçekleşecek bu pratik, her seviyeye uygundur, deneyim gerektirmemektedir. Ancak ilk defa pratik yapacaksanız ders başında rehberimize bunu belirtmenizi rica ediyoruz.

Pratik için mat, rahat bir kıyafet ve alan yeterli olacaktır. İhtiyaç halinde kullanabilmek için, her zaman minder, büyük yastık ya da bunların yerine geçebilecek alternatif destek malzemelerini yanınızda bulundurabilirsiniz.

Hissetmeye İzin Vermek