Enneagram ile Yaşam Amacını Keşfet

Enneagram; kendimizi ve sevdiklerimizi anlamamızı sağlayan ve ilişkilerimizi yönetmeyi kolaylaştıran, “İnsan” kavramına 9 kişilik yapısı üzerinden değinen ve inceleyen; dünyanın en eski ve etkili metodolojisidir.

Moderatör Şeyda Tosçalı eşliğinde, Özgür Yaşam Danışmanlık Merkezi’nin kurucusu ve Enneagram danışmanı Özgür Taşkıran Konaç ile gerçekleştirdiğimiz;

Bu sohbette;

  • Yaşamda karşılaştığımız zorlu durumlarda kendi doğal yeteneklerimize nasıl güvenebileceğimizi,
  • Hayat amacımızı bulmamızı sağlayan bu eşsiz öğretiden nasıl faydalanabileceğimizi,
  • Bu öğretiden hayatımızın her alanında bir rehber olarak nasıl yararlanabileceğimizi konuşacağız.

Özgür Taşkıran Konaç Kimdir?
Özgür Yaşam Danışmanlık Merkezi’nin kurucusu Özgür Taşkıran Konaç iki çocuklu bir anne ve 15 yıldır Marmaris’te kişisel bakım / wellness terapileri üzerine hizmet veren Marmaris’in ünlenmiş spa markası Buddha SPA’nın işletme sahibi ve eğitimcisidir. Son yıllarda ise kurmuş olduğu Özgür Yaşam Danışmanlık Merkezi’nde Enneagram Danışmanlığı, Yoga ve Mindfulness temelli Duygusal Dayanıklılık çalışmalarını yürütmektedir.
Enneagram öğretisi ile tanıştığı günden bu yana, ilişkilerinde ve kendisinde derinleşmek isteyen, hayatın anlamına kafa yoran ve hayat amacının keşfine çıkmaya gönüllü yüreklerle bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmaktadır.

Enneagram ile Yaşam Amacını Keşfet
Bu etkinliğe katılmak için giriş yapmanız ya da ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Giriş yapmak ya da
ücretsiz hesap oluşturmak için