Nilay Bayrak

1986 doğumlu olan Nilay Bayrak Hatay/İskenderun’da büyüdü. İstanbul Üniversitesi Hemşirelik bölümünden mezun olduktan sonra 13 yıl İstanbul’un önde gelen hastanelerinde farklı bölümlerde hemşirelik yaptı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi’nde Sağlık Kurumları Yönetimi üzerine Yüksek Lisansını tamamladı. 2020 yılında ailesiyle birlikte Birleşik Arap Emirlikleri’ne yerleşti.

Hemşirelik yaptığı dönemde Ameliyathane ve Girişimsel Radyoloji bölümlerinde sürekli klimaya maruz kaldığı için sık sık boyun ve baş ağrılarıyla mücadele ediyordu. Bu ağrıyı ancak düzenli egzersiz ve yoga yapınca azaltabildiğini anladığı günden beri düzenli yoga yapmaya çalışıyor. Daha sonra yüz yogasını keşfettiğinde, bunun doğallığa olan sevdası ile çok fazla uyuştuğunu ve hayatına yüz yogasını da katmasının gerektiğini anladı. Günlük rutinine yüz yogasını da kattıktan sonra, kendisini bütünsel olarak iyi hissettiğini farketmiştir.

Danielle Collins Face Yoga eğitimini 2023 yılının Mart ayında tamamlayıp, sertifikalı bir öğretmen olarak Abu Dhabi’de yüz yüze İngilizce eğitimler vermeye başlamıştır.

Danielle Collins  ve HAYO’U nun ortak düzenlediği Yüz için Gua Sha eğitimini Aralık 2023 de tamamlamış ve Yüz yogasını Gua Sha ile kombine ederek eğitimlerine devam etmektedir.

Başkalarının da yüzlerinin mevcut en iyi şeklini korumalarına ve yaş aldıkça bütünsel olarak daha iyi hissetmelerine yardımcı olmayı gönülden istemektedir.

Nilay Bayrak Pratikleri

Nilay Bayrak Seminerleri