Kundalini Meditasyon

Kundalini Meditasyon’un dönüştürücü, güçlü sistemi ile haftalık düzenli pratikler yaparak fizik, zihin ve kalp dengesini kurabilmeye niyet ediyoruz. 
“Fiziksel ve Ruhsal Arınma” temasında her Salı-Perşembe birbirini tamamlayacak şekilde gerçekleşecek Kundalini Yoga ve Meditasyon buluşmalarımızda, fiziksel ve enerji bedenimizi toksinlerden arındırmak, sindirimi rahatlatmak, bedeni dinlenme ve sindirmeye teşvik etmek için destekleyici poz (asana), nefes ve meditasyon pratikleri uygulayacağız.

Ne yapacağız? – Haftanın sonuna yaklaştığımız Perşembe günlerinde, zihinsel netlik ve duygusal denge, farkındalık için nefes, ses ve sözün gücünden faydalanarak binlerce farklı alana ışık tutan Kundalini Meditasyonlarından birine odaklanacağız.
Kimler için? – Herkes için. Yogaya yeni başlayanlara da uygundur.
Ne zaman? – Her Perşembe 08.00 – 08.30

Asude Didem Durak rehberliğindeki bu pratiklerde, mevsimlere, element döngüsüne, gökyüzü hareketlerine göre her çalışmada bir odak noktası belirlenerek, derinleşmek üzere pratikler uygulayacağız. 

Fiziksel beden farkındalığı, zihinsel netlik, duru görü ve yüksek bilinç farkındalığına önem verenlerin ilgisini çekebilir. Fizik beden ve kalp dengesine ihtiyaç duyan, çakra sistemi ve enerji merkezleri ile ilgilenen, ses ve sözün yüksek titreşimine değer veren herkes katılabilir. 

Her seviyeden yoga ve meditasyon meraklısının katılımına açık, yogaya ve meditasyona yeni başlayanlar için de uygundur.

Pratik esnasında destek alabileceğiniz battaniye, minder gibi materyallerin çevrenizde olması ve rahat kıyafetler yeterli.

Nihan Altuğ Bayraktar

  • Her Perşembe 08:00 - 08:30
Gün
Saat
Dakika
Saniye

20-06-2024 Perşembe 08:00

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun