Hareketli Meditasyon

Hareketli Meditasyon” dersi bedenimizi uyandırmak ve yogadan farklı bir şekilde hareket ettirmek için bir pratiktir. Can Bora rehberliğindeki bu ders, bedeni daha özgür bir şekilde hareket ettirmek isteyen herkes için hazırlandı. Minik beden koordinasyonlarıyla başlayacağımız ders, daha sonra beden enerjisini arttırmaya yönelik serbest ve özgür hareket etmeyi içerir. Fiziksel olarak kaslarda bir rahatlama gerçekleşirken, psikolojik olarak ise katılımcı, bedeninde kendini daha uyanık, daha iyi ve daha özgür hisseder.

Meditatif etkileri olan bu dersin amacı, beden-zihin bütünlüğünü yoga gibi mat üzerindeki sınırlı eylemlerden değil, tam tersine ev konforunda rahatlık ve kolaylıkla mekanı da bir partner olarak kullanarak içeriden dışarıya doğru başlayacak bir genişleme elde etmek.

Bu dersimiz her seviyeye uygundur, deneyim gerektirmemektedir.Ancak ilk defa pratik yapacaksanız ders başında rehberimize bunu belirtmenizi rica ediyoruz.

Ders için rahat bir kıyafet ve alan yeterli olacaktır. 

Bu pratiğin yeniden canlı olarak verilmesi konusundaki fikir ve önerilerinizi her zaman bizimle [email protected]‘dan paylaşabilirsiniz.

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun