Kıvılcım Kıran Gen

Uzm. Psikolog – Psikoterapist, Mindfulness ve Şefkat Eğitmeni

MindCare Ortak Kurucu
Mindfulness (MBSR/MBCT) Eğitmeni

Kıvılcım 2015 yılından beri mindfulness ve şefkat konuları ile ilgileniyor ve 2016 yılından beri akredite mindfulness eğitmeni. Üzerine çalışıp, düşünmeyi, paylaşmayı en çok sevdiği konular toksik stres, tükenmişlik, kaygı, anlam, kompleks travma, travma sonrası gelişim ve şefkat.

Mindfulness eğitmenlik eğitimini İngiltere’de Oxford Üniversitesi (Mindfulnes Temelli Bilişsel Terapi) ve Bangor Üniversitesi’nde (Mindfulnes Temelli Stres Azaltma ve Bilişsel Terapi) alan Kıvılcım ayrıca Paul Gilbert’ın kurucusu olduğu Compassionate Mind Merkezinden şefkat üzerine eğitimler aldı ve çeşitli inzivalara katıldı.

Alandaki gelişmeleri takip etmek için düzenli olarak eğitimlere katılmaya, inzivalara gitmeye devam eden Kıvılcım şu anda da Oxford Üniversitesi’nde burslu olarak Mindfulness Eğitmen Eğiticiliği hazırlık programına devam etmektedir.

Global şirketlerde yöneticilik yaparken kurumsal kariyerini bırakıp okula geri dönen Kıvılcım İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümü son sınıf öğrencisidir. Yine Bilgi Üniversitesi’nde örgütsel psikoloji alanındaki yüksek lisans tezini de mindfulness üzerine tamamlamıştır. Mindfulness çalışmalarını kurucusu olduğu Mindfulness Hareketi platformunda devam ettirmektedir.

www.kivilcimkiran.com

www.mindfulnesshareketi.com

www.mindcareacademy.com

Kıvılcım Kıran Gen Pratikleri

Kıvılcım Kıran Gen Seminerleri