Tüm Beden, Her Seviye Akış

Temel yoga pozlarından oluşan, tüm bedeni çalıştıran ve günün her saatinde canlanmak için uygulayabileceğiniz bir pratikte buluşuyoruz.

Ne yapacağız? – İleri seviyeye hazırlayıcı akışlar ve pozlarla yoga pratiğimizin seviyesini bir adım öne taşımayı deneyimleyeceğiz.
Kimler için? – Bu pratik herkese açık – güçlü ve esnek olmanız veya daha önceden bir yoga deneyiminizin olması gerekmiyor.

Derya Çakmak rehberliğindeki bu pratikler, vücudu uzun meditasyon seanslarına hazırlayıp kuvvetlendirmek amacıyla yapılacak asanalar (duruşlar) ve pranayama’lara (nefes teknikleri) odaklıdır. Bu pratikte ileri seviyeye hazırlayıcı akışlar ve pozlarla yoga pratiğinizin seviyesini bir adım öne taşımayı deneyimleyeceksiniz.

Tüm Beden, Her Seviye akışlarını pratik edebilmek için güçlü ve esnek olmanız veya daha önceden bir yoga deneyiminizin olması gerekmiyor. Başlangıç seviyesi dahil herkesin katılımına açıktır. Her seviyeye uygun varyasyonlar sayesinde her katılımcı aynı akışın içinde beden ve nefesleriyle akarken kendilerini keşife çıkarlar.

Bu pratiğin yeniden canlı olarak verilmesi konusundaki fikir ve önerilerinizi her zaman bizimle [email protected]‘dan paylaşabilirsiniz.

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun