Somatik Pratiklerle Yin & Yang Yoga

Bu yin ve yang öğeler ve somatik pratikler içeren yoga derslerinde, ventral vagusumuzun tonusunu güçlendirecek, iyi ve güvende hissetme deneyimini, esnek dayanıklılığımızı, iç ve dış kaynaklarımızı ve öz-regülasyon / düzenleme kapasitemizi arttırmayı araştıracağız.
Ne yapacağız? – Hem yerde hem de ayakta yapacağımız yoga ve somatik pratiklerle, fiziksel, duygusal ve zihinsel seviyede bedenlerimiz üzerinde çalışacağız.
Kimler için? – Herkes için. Yogaya yeni başlayanlara da uygundur.

Gizem Göktepe rehberliğindeki bu pratiklerde, nefesle bağlantıda kalarak kendimizle, duyumlarımızla temas kurmaya dayalı somatik pratikler, hafif tempolu yang akışlar ve yumuşak, dinlendiren yin pozlar uygulanacak.

Bu pratik her seviyeden katılıma açık, yogaya yeni başlayanlar için de uygundur. Pratik esnasında farklı seviyelere uygun seçenekler ve değişiklikler sunulur.

Pratik esnasında destek alabileceğiniz battaniye, minder, blok gibi materyallerin çevrenizde olması ve rahat kıyafetler yeterli.

Bu pratiğin yeniden canlı olarak verilmesi konusundaki fikir ve önerilerinizi her zaman bizimle [email protected]‘dan paylaşabilirsiniz.

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun