Sinir Sistemi Güçlendirme ve Mindfulness Meditasyonu

Var olduğumuz sürece biz insanları hayatta tutan sinir sistemimizin, arada bir bakıma ihtiyacı var desek, ne düşünürsünüz?

Ne yapacağız? – Sinir sistemimiz, içsel ve dışsal etkiler karşısında tüm beden işleyişini düzenler. Ve bazen hayattaki deneyimlerimiz karşısında bu işleyiş zorlanmalara girer. Sinir sistemi güçlendirme ve mindfulness pratikleriyle bu işleyişin sağlıklı sürmesine yardımcı olacak ve günlük hayatımıza dahil edebileceğimiz ipuçlarını deneyimleyeceğiz.
Kimler için? – İster ilk kez, ister uzun zamandır bir nefes ve farkındalık pratiği uygulayacak olun fark etmez. Bu pratik herkesin katılımına açık.
Ne zaman? – Her Pazartesi 19:00 ve Perşembe 19:30

Buğu Türkoğul rehberliğindeki Mindfulness pratikleriyle sinir sisteminin işleyişini yakından görmeye ve bu işleyişin sağlıklı sürmesine yardımcı olacağız. Günlük hayatımıza dahil edebileceğimiz öz-düzenlemeye yönelik pratikler içeren buluşmalar, kısa bir teorik bilgi ardından kısa bir meditasyon pratiği olacak şekilde devam edecektir.

Sinir sisteminin dilini mindfulness pratikleri aracılığıyla okumayı ve ortam koşullarına uygun olarak regülasyonu destekleyen çeşitli pratikler öğrenmek için sizi haftalık derslere bekliyoruz.

  • Her Perşembe 19:30 - 20:00
Gün
Saat
Dakika
Saniye

30-03-2023 Perşembe 19:30

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun