Mindfulness ve Şefkat Pratikleri

Meditasyon ve farkındalık pratiklerini kullanarak hayatın genel akışında kendimizi dinleyip anlayabildiğimiz ve hatta yatıştırıp, besleyip büyütebildiğimiz bir var oluş haline gelin birlikte niyet edelim!

Ne yapacağız? – Gün içinde vereceğimiz bu kısa Mindfulness ve Şefkat molalarında, mindfulness meditasyonu ve koçluk çalışmaları ile bedenlerimizle ve duygularımızla şefkatli ve barışçıl bir bağ kurmaya adım atacağız.
Kimler için? – İster ilk kez, ister uzun zamandır meditasyon ve farkındalık pratiği uygulayacak olun fark etmez. Bu pratik herkesin katılımına açık.
Ne zaman? – Her Perşembe 12.30 – 13.00

Buğu Türkoğul rehberliğindeki 30 dakikalık Mindfulness ve Şefkat pratikleriyle, her hafta 10-15 dakikalık bir mindfulness meditasyonu ardından zihin, beden ve duygularımızı yakından tanımak için araçlar öğrenecek; yaşam alanlarımıza dair koçluk çalışmalarıyla kendimize şefkatli davranmanın, dengeli ve desteklenmiş bir yaşam yaratmanın yollarını keşfetmek için kendimizi gerçekten dinlemeyi birlikte deneyimleyeceğiz.

Bu ders her seviyeden katılımcıya açık olup herhangi bir meditasyon deneyimi gerektirmemektedir.

Bir süreliğine Mindfulness ve Şefkat pratiklerine ara veriyoruz, dilerseniz Şeyda Tosçalı ile Sinir Sistemi Güçlendirme ve Mindfulness Meditasyonu pratiklerine canlı katılabilir veya kayıttan bu pratikleri izlemeye devam edebilirsiniz. Eylül'de canlı pratiklerde tekrar görüşmek üzere!

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun