Kendime Destek. Bakım. Onarım.

Herkese açık ve ücretsiz, hiçbir deneyim gerektirmeyen 30 dakikalık Kendime Destek.Bakım.Onarım pratikleriyle; ilk sığınağımız olan bedenimiz vasıtasıyla varlığımızı hissetmeye, kendimizle temas kurmaya ve yeniden yaşama açılmaya niyet ediyoruz.

Bu çalışmanın hepimize faydalı olabilmesi için davetimiz, bu içeriği olabildiğince çok insanla paylaşmanız. Bu zorlu zamanlarda, bu beraberlik ve destek ağının bedenimizde taşıdığımız yükü biraz olsun hafifleteceğine inanıyoruz. Şu an hiçbir şey iyi hissettirmiyor olabilir, niyetimiz iyi hissetmek değil. Yaşadığımız süreç hemen sona ermeyecek, normale dönemeyeceğiz. Fakat bu acıyla kapılıp gitmemek için merkezimizi bulmaya, bedenimizi fark etmeye, tüm bu duyguları taşıyabilmek için, desteklenmeye, kabımızı genişletmeye, beraber mücadele ettiğimizi deneyimlemeye ihtiyacımız var.

İlsu Pamuk ve Gizem Göktepe rehberliğinde, Kendime Destek.Bakım.Onarım buluşmalarında her gün yalnızca 30 dakika boyunca, taşıma kapasitemizi artıracak, hayatımızı devam ettirecek gücü biraz daha içimizde bulabilmemize yardımcı olacak, bazen bir nefes, bazen bir somatik pratik paylaşacağız. Böylece, kendimize ve birbirimize, ihtiyacımız olan bakım, destek ve onarımı sunabileceğiz.

Gelin günün her saati kolayca uygulanabilecek ve kendimizle temasımızı hatırlatan egzersizlerle tanışarak, birlikteliğin kucağında dinlenelim. Kendimizi ve birbirimizi destekleyelim.

Bu pratiğin süresi geçmiştir. Diğer ücretsiz içerikler için destek sayfamızı ziyaret edebilir veya 0542 519 5003 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsin. Hapaka platformu üzerinden alacağın çeşitli programlarla, farklı alanlarda uzmanlaşabilir, hayatta sana iyi gelecek alanlarda
kendi pratiğini ve teorik donanımını geliştirebilirsin.

Hapaka ile şimdi kendin için bir adım at!