Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

O Zaman Dans! Fitness!

(Kapalı Grup Çalışması)

1-3-8-10 Ağustos

Saat: 19:30-20:15

Savaşım Çolakoğlu ile “O Zaman Dans! Fitness!” Kapalı Grubuna kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊
Kayıtların son izlenme günü 31 Ağustos’tur.

“O Zaman Dans! Fitness!” kapalı grup çalışmasında, hareket enerjimizin ve motivasyonumuzun yüksek olduğu yaz aylarındaki enerjimizi kullanarak dans edeceğiz. Bu çalışmanın amacı, hem eğlenmek hem de yağ yakımını, kilo kontrolünü ve kalça & bacak kaslarını güçlendirerek ruh ve beden sağlığını desteklemek. 
Katılmak için dans etmeyi bilmenize ve herhangi bir deneyime ihtiyacınız da yok!
“O Zaman Dans! Fitness!” kapalı grup çalışmasının amacı
Bu kapalı grup çalışması, dans ve fitness hareketlerinden oluşan koreografilerle yağ yakıcı ve enerji yükseltici bir egzersiz olarak tasarlandı. Eğlenceli müzikler eşliğinde yapılan bu egzersiz, hem ruh haline hem de bedene iyi gelir.
Ayrıca kapalı grupta koreografileri çalışılan şarkılarla benzer ritme, melodiye, dokuya sahip şarkılara dans ederek eşlik etme konusunda katılımcılar kendilerini daha rahat ve özgüvenli hissedecektir. Benzer ritimlere benzer adımlarla/koreografilerle dans ederek eşlik etmeleri mümkün olacaktır.
“O Zaman Dans! Fitness!” kapalı grup çalışmasının içeriği
4 buluşmanın sonunda, 6 farklı şarkı eşliğinde 6 farklı koreografi çalışmış olacağız. Öğreneceğimiz koreografiler için aşağıda listelenen şarkıları kullanacağız.
1. La Dueña del Swing – Los Hermanos Rosario
2. Anlatsam – Emir Ersoy, Projecto Cubano, Işın Karaca
3. Bam Bam – Major Lazer, French Montana, BEAM, Diplo
4. Amigos – Juan Magán, Mariah Angeliq, Year
5. Jadi Buti – Major Lazer, Nucleya, Rashmeet Kaur, Diplo
6. Bebé – Camilo, El Alfa
Bu koreografiler hem eğlendirici hem de yağ yakımını, kilo kontrolünü destekleyici özellikte olacaklar. 
Son buluşmada, öğrendiğimiz tüm koreografileri baştan sona hep beraber yapacağız – Bir anlamda “master class” gibi olacak. Buluşmalarımızın kaydı da olacağı için, katılımcılar diledikleri zaman kayıttan dersleri tekrar edebilecekler.

“O Zaman Dans! Fitness!” kapalı grup çalışmasına kimler katılabilir?
Kalp ritim bozukluğu tanısına sahip kişiler hariç her türlü katılımcıya uygundur. 
Hareket etmek için eğlenceli bir nedene ihtiyaç duyan, müziği & dansı seven herkes katılabilir. Dans veya fitness deneyimi gerektirmemektedir.

Katılımcılar için birkaç not:
Derslere spor ayakkabısı ile katılım önerilmektedir. Zeminin hareketleri engellememesi, ayakları tutmaması için halısız zeminde derse katılım önerilmektedir.
Ders esnasında ayrıca su ve havluya da ihtiyaç duyulabilir.
Tarih ve Saat Detayları:
Instagram Canlı Yayını: 24 Temmuz Pazartesi saat 21.00 @hapakacom Instagram hesabı
Canlı Buluşmalar: 1 – 3 – 8 – 10 Ağustos, Salı ve Perşembe akşamları saat 19:30– 20:15 arasında

Kayıt ve Zoom Buluşma Detayları:
Canlı buluşmalara, buluşmanın günü ve saatinde bu sayfada yer alacak Zoom linkinden doğrudan katılabilirsiniz.
Kapalı grup buluşmalarına canlı katılamayanlar için kayıt alınacak. Canlı Buluşmalar ve Kayıtları başlığı altında 24 saat içerisinde yüklenmiş olacak. Rehberle ve katılımcılarla interaktif bir paylaşım alanında daha fazla yarar sağlayabilmeniz içinde tüm buluşmalara canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 • Savaşım Çolakoğlu ile “O Zaman Dans! Fitness!” Kapalı Grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
 • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
 • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberlerimiz  bu grup üzerinden kapalı grup paylaşımları kapsamında ilgili bilgileri paylaşıyor olacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
 • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Savaşım Çolakoğlu kimdir?

Zumba & Aktif Yürüyüş & Dans Fitness

2008 yılında katılımcı olarak ilk Zumba dersine giren Savaşım, Zumba’yı hayatından hiç çıkarmadığı spor aktiviteleri arasına aldı. 2015 yılında Zumba Fitness Basic I eğitimini Türkiye’nin ilk ZES’i (Zumba Education Specialist) olan Didem Zeybek’ten alarak Zumba Fitness dersi vermeye yetkin uluslararası sertifikalı Zumba eğitmenlerinden biri oldu. Ardından yine Türkiye’nin ZES’lerinden biri olan Ecem Özcan’dan Zumba Gold eğitimi aldı. Ankara’da çeşitli spor stüdyolarında ve dans okullarında; Hapaka da dahil olmak üzere farklı çevrim içi platformlarda Zumba dersi verdi. Şu anda Zumba’dan esinlenerek Dans Fitness antrenmanları için içerik oluşturmakta ve gruplara rehberlik etmektedir.

Leslie Sansone ve ekibinden “Walk At Home” eğitimi alıp bu antrenmana Aktif Yürüyüş adıyla Türkiye’de yüz yüze ve çevrim içi platformlarda rehberlik etmektedir.

Yoga

2015 yılında yoga pratiğine başlayan Savaşım, ilk eğitmenlik eğitimini Cihangir Yoga Ankara’da 200 Saat CY’nin Temelleri Eğitimi ile Barış İşcan, Duygu Bingöl, Bade Gül Kılınç, Zeyneb Uras, Naz Şarman ve Chris Chavez’den aldı.

Yin Yoga ile stüdyo derslerinde tanışmasının ardından Berivan Aslan Sungur Yoga Okulu tarafından sunulan aşağıdaki programlara katıldı.

 • 200 Saat Yin Yoga Eğitmenlik Programı
 • İşlevsel Anatomi Programı
 • Tao Vinyasa Programı
 • Yin Yogada Derinleşme Programı
 • Hakikatine Yaklaşmak (Berivan Aslan Sungur ve Erdoğan Çalak rehberliğinde)
 • Tam İnsan Olma Psikolojisi (Berivan Aslan Sungur ve Nilüfer Devecigil rehberliğinde)
 • Kendine Annelik

Devrim Akkaya’dan aşağıdaki eğitimleri aldı.

 • Çakraların Psikolojisi
 • Meridyen Teorileri ve 5 Element Yoga Serileri

Başak Yüksel’in aşağıdaki eğitimlerini tamamladı.

 • Somatik Yoga Terapi (Temel Modül)
 • Somatik Yoga Terapi (Organlar)

Yin Yoga pratiğini, insanın kendi hakikatiyle pratiği olarak gören Savaşım Çolakoğlu, Yin Yogada Derinleşme Programı’nı tamamlamasının ardından 50 Saat Yoğunlaştırılmış Yin Yoga Eğitmenlik Programı ve Tam İnsan Olma Psikolojisi Programı’nda Berivan Aslan Sungur’un asistanlığını yaptı.

Şu anda stüdyolarda ve çevrim içi platformlarda Yin Yoga, Tao Vinyasa ve Yin Yang Yoga gruplarına rehberlik etmektedir.

Yoga felsefesini hayatına uyarlama ve pratikte hayatında uygulama çalışmalarına, kendi gerçekliğini de derinleştirme niyetiyle devam etmektedir.

Mindfulness

Şeyda Tosçalı’nın sunduğu Satiminds Mindfulness Programı’na katıldı. Kendi günlük mindfulness pratiklerine ek olarak gruplara Mindfulness pratiklerini uygulama konusunda rehberlik etmektedir.

Refleksoloji

Refleksoloji alanında Elif Öney’den refleksoloji eğitimi alan Savaşım Çolakoğlu, bire bir, yüz yüze refleksoloji seansları vermektedir.

Yinfleks

Yoganın ve refleksolojinin birbirini destekler yönlerine özel olarak ilgi duyduğu için her iki pratiğin birleşiminden oluşan Yinfleks uygulamasını ortaya çıkarmıştır. Yinfleks’i, Yin Yoga pratiği ile refleksolojinin birbirini destekler şekilde harmanlanarak iç içe geçtiği bir pratik olarak tanımlayan Savaşım stüdyolarda yüz yüze ve çevrim içi bir platform olan Hapaka’da Yinfleks dersleri vermektedir. Yinfleks pratiği ile, Yin Yoga’nın insanı kendisiyle buluşturan tavrının, insanın içindeki şifacıyı uyandıran tavrı ile birleştirilebileceğine inanmaktadır. Yinfleks, Savaşım tarafından üretilen içeriklerden bir tanesidir.

Ses Masajı ve Ses Meditasyonu

İlgi alanlarından bir tanesi de ses masajı ve ses meditasyonu olan Savaşım, ses masajı eğitimini Sırma Belin’den, ses meditasyonu eğitimini ise Cenk Güçbilmez’den almıştır. Bire bir ve yüz yüze ses masajı seansları vermektedir. Ayrıca Ankara’da bulunan Kaiguna Bütünsel Dönüşüm Merkezi’nde gruplara ses meditasyonu rehberliği yapmaktadır. Savaşım, her ses meditasyonunun içeriğini grubun enerjisine göre üretmektedir.

 

Bu programın kayıtları kapanmıştır. Diğer içerikler için programlar veya kapalı gruplar sayfamızı ziyaret edebilir veya 0542 519 5003 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsin. Hapaka platformu üzerinden alacağın çeşitli programlarla, farklı alanlarda uzmanlaşabilir, hayatta sana iyi gelecek alanlarda kendi pratiğini ve teorik donanımını geliştirebilirsin.
Hapaka ile şimdi kendin için bir adım at!