Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Kışın Ağırlığını At Yaza Hazırlan

(Kapalı Grup Çalışması)

3 hafta boyunca

25 Nisan– 13 Mayıs

Her Salı -Perşembe - 8:30 – 9:00
Her Cumartesi - 9:00-9:30

Kışın Ağırlığını At Yaza Hazırlan kapalı grubuna kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊

Nihan Altuğ Bayraktar ile Kışın Ağırlığını At, Yaza Hazırlan Kapalı Grup çalışmasıyla, 3 hafta boyunca haftada 3 gün, kısa ve etkili antrenmanlara davetliyiz!
Bahar ile birlikte gelen güzel havalar ile her yerde tazelik, yenilik enerjisi hakim oluyor! Gelin bu rüzgarı arkamıza alıp, kendimiz için de bir adım atalım ve 30 dakikalık bu kısa pratiklerle bedenimizi de canlandıralım.
Nihan Altuğ Bayraktar ile Kışın Ağırlığını At, Yaza Hazırlan Kapalı Grup çalışması kimler için?
Gün içerisinde nefes almadığını, gücünü kaybettiğini, omuzlarını şöyle bir dik tutamadığını hissediyorsan veya bunların hiçbiri ben değil ama iç gücümü tekrar bulmak istiyorum diyorsan bu kapalı grup senin için. 
Kapalı grup çalışması her seviyeye açık. Yavaş yavaş hareketleri derinden incelediğimiz, herkesin yapabildiği kadarıyla dahil ve mutlu olduğu pratikler bizi bekliyor. Katılımcıların her buluşmada biraz daha geliştiğini görmesini amaçlıyoruz.
Nihan Altuğ Bayraktar ile Kışın Ağırlığını At, Yaza Hazırlan Kapalı Grup çalışmasının içeriği
 • Barre nedir? 
 • Pilates nedir? 
 • Power Yoga nedir? 
 • Neden yapmalıyız? 
 • Duruş bozuklukları neden olur?

Nihan Altuğ Bayraktar ile Kışın Ağırlığını At, Yaza Hazırlan Kapalı Grup çalışmasının kazanımları neler olacak? 
 • Nefes, her harekette neden önemli ve pratikler sırasında nasıl nefes alıp vermemiz gerektiğini öğreneceğiz.
 • Potansiyelimizin ne kadar olduğunu keşfedip, biz ne kadarına ulaşabilir ve hayatımıza katabileceğimize bakacağız.
 • En derin kaslarımızı hissederek hayat gücümüzü bulacağız. 
 • Bedensel olarak güçlü bir çalışma yaparken içten de kuvvetli hissedeceğiz.
Tarih ve Saat Detayları:
IG Live Yayını: 18 Nisan 21:00 @Hapaka Instagram Hesabı
Ön Buluşma: 24 Nisan Pazartesi 19:00 (Kapalı Grup öncesi tanışma ve soru-cevap)
Canlı Buluşmalar: 25 Nisan – 13 Mayıs arasında, her Salı ve Perşembe, saat 08:30– 09:00 ve Cumartesi 09:00-09:30

Kayıt ve Zoom Buluşma Detayları:
Canlı buluşmalara, buluşmanın günü ve saatinde bu sayfada yer alacak Zoom linkinden direkt katılabilirsiniz. Kapalı grup buluşmalarına canlı katılamayanlar için tüm pratiklerin kaydı alınacaktır. Canlı Buluşmalar ve Kayıtları başlığı altında 24 saat içerisinde yüklenmiş olacaktır. Disiplin oluşturabilmek için tüm pratiklere canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 • Nihan Altuğ Bayraktar ile Kışın Ağırlığını At, Yaza Hazırlan kapalı grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
 • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
 • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberimiz bu grup üzerinden kapalı grup paylaşımları kapsamında ilgili bilgileri paylaşıyor olacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
 • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Nihan Altuğ Bayraktar

Yoga ve pilates; vücut farkındalığını artırıp, daha canlı ve kuvvetli hissetmeyi destekler. Beden, nefes, ve iç kuvvet ile bağlantı kurmaya yardımcı olduğu ve dinç tuttuğu için düzenli pratikle hayatın vazgeçilmezleri arasında yer almaya başlar. Yoganın temel unsurlarından olan asanalar, meditasyon, ve nefes çalışmaları, tam da kelime kökenine uygun olarak, ruh – zihin – beden bütünlüğünün sağlanmasını amaçlar. Kişilerin kendini güçlü hissedip hayat kalitelerinin arttığını görmek ve onlarla birlikte öğrenmek eğitmenliğin en keyif veren yönlerinden biri oldu Nihan için.

Zeynep Aksoy & David Cornwell (200 saat), Yoga 8 (280 saat), Cihangir Yoga (staj ve asistanlık programları) yogayı daha da çok sevdiren değerli eğitmenler ve kurumlar arasında yer aldı.

Nihan, pilates eğitimlerinin mat/aletli modullerini uluslararası sertifika programı sunan Balanced Body’den aldı. Akyaka Retreats’in kurucu ortağı olan Nihan, şu anda retreatler ve derslerine çoğunlukla Akyaka’da ve online devam ediyor.

 
Bu programın kayıtları kapanmıştır. Diğer içerikler için programlar veya kapalı gruplar sayfamızı ziyaret edebilir veya 0542 519 5003 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsin. Hapaka platformu üzerinden alacağın çeşitli programlarla, farklı alanlarda uzmanlaşabilir, hayatta sana iyi gelecek alanlarda kendi pratiğini ve teorik donanımını geliştirebilirsin.
Hapaka ile şimdi kendin için bir adım at!