Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Mantralarla Yeni’ye Niyet

(Kapalı Grup Çalışması)

4 hafta boyunca
Haftada 2 gün
Sadece 30 dakika

13 Aralık - 5 Ocak
Her Salı - Perşembe
SAAT: 08:30 – 09:00

Kundalini Mantraları ile Yeni Yıl’a Niyet Kapalı Grubuna kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊

Kundalini Mantraları ile Yeni’ye Niyet ediyoruz!
Yeni yıla az bir zaman kalmışken, yeniyi umutla karşılamak, bu çağrıyı önce kalben hissedip, zihnimize yerleştirip, bedenimizi davet etmek ve tüm hücrelerimizde içselleştirmek için dört haftalık
bir yolculuğa çıkıyoruz.
Hadi, sen de kendin için bir adım at!

Yeni yıla, yeni niyetlerimizle sesimizi duyuralım💫
Tüm yaradılış bir titreşim frekansına sahiptir. Nasıl hissettiğimiz, düşündüğümüz ve konuştuğumuz titreşimimizi belirler. Ses ve kelimeler de evrene yerleştirdiğimiz niyet tohumları gibi güçlü mühürlerdir.
Mantra ise zihnin yaratım gücünün ses yoluyla ifade edilme biçimidir.
Man – zihin
Tra — dalga anlama gelir.
Asude Didem Durak ile yeni yıl öncesi, kundalini mantraları eşliğinde 4 hafta boyunca yeniye niyet edeceğiz.
Sesin, çakralar ve insan bilinci üstündeki etkisini fark etmek ve zihni yönlendirmek için farkındalıkla kullandığımız bu güçlü enstrümanı mantralar aracılığıyla ile yeni bir zihin yapısı oluşturmak için kullanacağız. 
 • Ses ile olan bağını güçlendirmek isteyenler
 • Meditasyon yapmak isteyip odaklanmada sorun yaşayanlar
 • Kendini sürekli yorgun, isteksiz ve enerjisi düşük hissedenler
 • Sesini gereğinden zayıf veya yüksek tonda kullananlar
 • Negatif zihni ve duygu durumu baskın olanlar
 • Mantra ile tanışmak ve sesin yüksek frekansına uyumlanıp aurasını güçlendirmek isteyenler
  ya da
 • Sadece yeniye niyet etmek isteyenler

13 Aralık itibariyle 4 hafta boyunca,
Salı ve Perşembe günleri Kundalini Mantraları ile Yeni Yıl’a Niyet kapalı grup çalışmasında buluşuyoruz. Bu çalışmayla mantraların ruhumuzda ve bedenimizde yarattığı etkilere hayran kalacağız!
Kundalini Yoga Mantraları ile sözcüklere güçlü titreşimler yükleyip zihnin o frekansa uyumlanmasını ve ritmik tekrarlar ile bilinçaltının rahatlamasını sağlarız. Mantraları söylerken taşıdıkları pozitif gücü çağırmayı seçer ve zihnin koruyan, sıkıştıran alanlarını serbest bırakmaya çalışırız.  Birçok alanda farklı etkilere sahip kelimeleri tekrar ederek mantraların doğasında var olan etkili titreşimleri harekete geçiririz.
Bu seri ile;
Mantranın doğasında var olan yüksek titreşimli kelimeleri tekrar ederek kendi bilinç seviyemizde bu frekansı ile uyumlanmaya çalışacağız.
Bu serinin içeriğinde;
Kundalini mantraları ile dört farklı meditasyon gerçekleştireceğiz.
 1. Hafta: Zihinsel Engelleri Kaldırma Meditasyonu
 2. Hafta: Niyet Meditasyonu
 3. Hafta: Mutluluk, Bereket Meditasyonu
 4. Hafta: Şifa Meditasyonu

Kundalini Yoga Mantralarının hayatımızda yansıması nedir derseniz:
 • Sesin gücünü kavramak
 • Sözcüklerin duygu durumu üzerindeki etkisini fark etmek
 • Titreşimimizi yükseltmek
 • Duygu durumunu dengelemek
 • Sinir sistemini rahatlatmak
 • Stresi seviyesini hafifletmek
 • Zihinsel netlik kazanmak
 • Bilinçaltı tıkanıklıklarını serbest bırakmak
 • Neşe, coşku, umut, mutluluk gibi olumlu duyguları beslemek 
“Mantralarla Yeni’ye Niyet” kapalı grup çalışmasına Hapaka üyeleri ücretsiz olarak katılabilir.

Tarih ve Saat Detayları:
Asude Didem Durak ile “Mantralarla Yeni’ye Niyet!” kapalı grubu; 13 Aralık Salı günü başlayacak ve 5 Ocak Perşembe günü tamamlanacak olan her hafta yeni bir mantranın çalışıldığı bir programdır.  Her hafta farklı başlıkta çalışılan mantranın titreşiminin fiziksel, duygusal, ruhsal bütünlüğe katkısını deneyimliyor olacağız.
Kapalı grup öncesinde 12 Aralık Pazartesi günü 18:00’de Zoom üzerinden Asude Didem Durak ile buluşacağız. Kapalı Grup çalışması hakkındaki sorularınızı alacak, program hakkında detaylı bilgilendirme yapacağız. Hepinizi bu canlı buluşmaya bekliyoruz!

Kayıt ve Zoom Buluşma Detayları:
 • Programı kaçıranlar için pratiklerin kaydı alınacaktır. Canlı Buluşmalar ve Kayıtları başlığı altında 24 saat içerisinde yüklenmiş olacaktır. Disiplin oluşturabilmek için tüm pratiklere canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 • Program başlamadan ve bittikten sonra olmak üzere iki kez Zoom buluşması yapılacak.
  İlk buluşma 12 Aralık Pazartesi günü 18:00’de gerçekleşecek.
 • Buluşmanın günü ve saatinde bu sayfaya ekleyecek olduğumuz Zoom linkinden direkt katılabilirsiniz.
 • Zoom buluşmalarında soru – cevaplara yer verilecek ve tüm soru işaretlerinden arınmanız sağlanacaktır.
 • “Mantralarla Yeni’ye Niyet​” kapalı grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
 • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
 • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberimiz Asude Didem Durak bu grup üzerinden meditasyonları yaparken nasıl odaklanabileceğimize, ses ile olan bağı nasıl kurabileceğimize ve dengeleyebileceğimize dair fikirleri sizinle paylaşıyor olacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
 • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Asude Didem Durak Kimdir?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Asude Didem Durak, devamında İngiltere’de University of Birmingham’da Pazarlama İletişimi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Okul sırasında başlayan “eğitim” sevdası kurumsal hayatında da profesyonel işine dönüşmüş ve 15 yıl kadar kurum ve üniversitelerde Eğitim Danışmanı ve Profesyonel Akademi Yöneticisi olarak çalışmıştır. 

Asude Didem Durak, bu süreçte, hayatında olan yoga öğretisinin birçok farklı dalını Türkiye, İngiltere, İsviçre, İsveç ve Hindistan’da deneyimleme fırsatı buldu. Yoga felsefesinde derinleşmeye ilk olarak Kundalini Yoga ile Hindistan’da bu öğretiyi dünyaya yaymış büyük ustalardan Gurmukh Kaur Khalsa ile çalışarak başladı. 2017’de ‘Kundalini Yoga Eğitmenlik’ Programı’nı Kundalini Research Institute (KRI) onaylı 220 saatlik programı tamamladı.

Kundalini Yoga’nın sunduğu derin fiziksel, duygusal, bilinç seviyesindeki dönüşümlerin beden ve zihin üzerindeki etkilerini profesyonel anlamda çalışmak ve bu alanda uzmanlaşmak için İsveç’te 4 yıl süren ‘Geleneksel Çin Tıbbı Eğitimi’ne başladı. Kundalini Medicine School’da, Guru Dharam rehberliğinde 2022 yılında 550 saatlik yoğun bir programı tamamlayarak Türkiye’de bu alanda uzman olan ilk 3 terapistten biri olarak mezun oldu. Bu kapsamda; yoğun stres, anksiyete/panik atak, kronik ağrı, depresyon, beyin sisi, çocukluk travmaları, travma sonrası iyileşme süreci, uyku sorunu, dikkat eksikliği/hiperaktivite, yeme bozuklukları ve hayattaki geçiş dönemleri, hastalık sonrası iyileşme süreçlerinde destek amaçlı konularda çalıştı. 2021 yılında terapilerde kullanılan en güçlü enstrümanlardan biri olan meditasyon alanında derinleşmek için Meksika’da Nirvair Singh ile gerçekleşen 50 saatlik ‘Meditasyonun 21 Adımı’ 1. Seviye Programı ile meditasyonun beyin üzerindeki etkilerini aktaran ve deneyimleten yoğun bir meditasyon tamamladı.

Bu farkındalık seviyesinin verdiği dönüşümü paylaşabilmek için profesyonel anlamda yoga ile buluştuğu andan beri kurum ve merkezlerde düzenli dersler, atölyeler vermeye ve Kundalini Yoga Terapi ile grup ve birebir çalışmalar olmak üzere Geleneksel Çin Tıbbı, Ayurveda, Aküpresür Noktaları, Numeroloji, Çakra Sistemi ve Şifa üzerine çalışmalara başladı.

Asude Didem Durak, öğrenmenin ve eğitim vermenin son bulmadığı bir yaşam sürmenin niyetinde…

Bu programın kayıtları kapanmıştır. Diğer içerikler için programlar veya kapalı gruplar sayfamızı ziyaret edebilir veya 0542 519 5003 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsin. Hapaka platformu üzerinden alacağın çeşitli programlarla, farklı alanlarda uzmanlaşabilir, hayatta sana iyi gelecek alanlarda kendi pratiğini ve teorik donanımını geliştirebilirsin.
Hapaka ile şimdi kendin için bir adım at!