Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Kolay ve Rahat Uykuya Dalmak için
Neler Yapabilirim?

(Kapalı Grup Çalışması)

3 hafta boyunca
Haftada 3 gün
Her gece uykudan önce 25 dakika

31 Ekim - 17 Kasım
Her Pazartesi - Çarşamba - Perşembe
SAAT: 22:45 - 23:10

Ev Yapımı İnziva– Mindfulness Kampına kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊

Gökçe Ergin rehberliğinde; ‘Kolay ve Rahat Uykuya Dalmak için Neler Yapabilirim?’ kapalı grup çalışması ile 31 Ekim – 17 Kasım tarihleri arasında haftada 3 gün, her gece uykudan önce 25 dakika olmak üzere bir araya geliyoruz!
Kolay ve Rahat Uykuya Dalmak için Neler Yapabilirim?” kapalı grup çalışmasına tüm Hapaka üyeleri ücretisiz olarak katılabilir. Ancak hamile iseniz, kalp ve yüksek tansiyon rahatsızlıklarınız varsa mutlaka öncesinde doktorunuza ve rehberimize danışmanızı tavsiye ederiz. Şimdiden kaydınızı yaptırmayı unutmayın 🙂 Kayıt olmak için aşağıdaki butona tıklayın.
 
Haftada 3 gün, isterseniz yatağınızda isterseniz matın üzerinde yapabileceğiniz bu kapalı grup çalışması ile; uyku öncesi gevşemenizi sağlayacak, uykuya dalmanızı kolaylaştıracak teknikleri hayatınıza dahil etmenizi ve bir uyku rutini oluşturmanızı amaçlıyoruz.
Uykuya dalma süreniz uzunsa, gün boyu yaşadığınız stresi dengeleyecek pratiklere ihtiyaç duyuyorsanız ve sinir sisteminizi yatıştırıp uykuda geçirdiğiniz kaliteli zamanı arttırmak istiyorsanız kışa yaklaştığımız bu günlerde yapacağımız bu kapalı grup çalışması tam size göre!
Çoğumuzun yaşadığı hızlı ve yoğun hayatlar, birden fazla işi aynı anda planlamaya çalışma mecburiyetlerimiz, kronik şekilde strese maruz kaldığımız yaşamlarımız uykuya dalamama ve kalitesiz uyku sorunlarını beraberinde getiriyor. İyi uyuyamadığımız bir gecenin ardından, yaşama ve diğer kişilere karşı çok daha tahammülsüz olabiliyor; daha mutsuz ve deorganize hissedebiliyoruz.
Halbuki zamanında uykuya geçtiğimiz, kaliteli ve yeterli bir uyku uyduğumuz zamanlarda hücreler ve beyin yenileniyor; bedende tamirat başlıyor ve zihin atıklardan temizleniyor. Böyle bir uyku ise ardından gelen yeni günde kendimizi daha zinde, enerjik ve motive hissetmemizi mümkün kılıyor.
Bu Çalışmaya;
 • Kalabalık bir zihinle yatağa gidenler ve uyku öncesi gevşeyip rahatlamak isteyen
 • Yoğun, stresli bir günün ardından uykuya dalmada zorluk yaşayan
 • Uykuya dalabilse bile kaliteli uyku uyuyamayan
 • Kendine bir uyku rutini oluşturmak isteyen herkesi bekliyoruz!
Çalışmanın Kazanımları
 • Nefes çalışmaları, meditasyon ve derin gevşeme teknikleri ile rahatlayan sinir sistemi sayesinde uykuya geçişiniz kolaylaşacak.
 • Vaktinde uyku ile vücudun sirkadiyen ritmi düzenlenecek.
 • Uyku öncesi yapacağınız basit hazırlıklar ile uyku kaliteniz artacak.
 • Bu hazırlıklar ve uyku öncesinde gevşeyen beden, sakinleşen sinir sistemi sayesinde zihnin temizlenme sürecinde büyük role sahip olan derin uyku haline geçişiniz kolaylaşacak.
 • Sağlıklı yaşamın en kritik ayaklarından biri olan uyku için yapacağımız egzersizleri hayatınıza dahil etmeniz ve bir uyku rutini oluşturmanız mümkün olacak.
Çalışmanın Konu Başlıkları
 • Uyku neden önemli – uykusuzluk fizyolojik ve psikolojik olarak nelere sebep olur?
 • Kaliteli uyku nedir?
 • Kaliteli bir uyku için gün içerisinde ne gibi hazırlıklar yapmalıyız?
 • Uyku öncesi bizi gevşeten ve sakinleştiren basit egzersizler nelerdir ve bunları hayatımıza nasıl dahil edebiliriz?
 • Nasıl uyku rutini oluşturabiliriz?

  Tarih ve Saat Detayları
  31 Ekim – 17 Kasım tarihleri arasında
  Her Pazartesi – Çarşamba – Perşembe
  SAAT: 22:45 – 23:10
Program tüm Hapaka üyelerine ücretsiz olarak açıktır. Hapaka üyesiyseniz giriş yapın, değilseniz üye olmak için butona tıklayın.
 • “Kolay ve Rahat Uykuya Dalmak için Neler Yapabilirim?” kapalı grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
 • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
 • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberimiz Gökçe Ergin bu grup üzerinden uyku rutinini oluşturmanızı kolaylaştıracak beslenme, günlük alışkanlıklar ya da uyuyacağınız odaya dair notları ve yaptığınız çalışmaları yazılı ya da sesli bir şekilde sizinle paylaşacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
 • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Gökçe Ergin Kimdir?
Yoga ile 2009 yılında yurt dışında dilini bilmediği bir sınıfta derse katılarak tanıştı. Uzun bir aranın ardından yoga pratiklerine tekrar başladı ve yogada derinleşmek için 2018 yılında Sinem Er ile 200 saatlik Temel Vinyasa Yoga Uzmanlaşma eğitimini tamamladı. Eğitimin hemen ardından çeşitli stüdyo ve çevrim içi platformlarda dersler vermeye ve Sinem Er’in uzmanlık eğitimlerinde 2 dönem asistanlık, 1 dönem ise yardımcı eğitmenlik yaptı. İleri seviye vinyasa yoga sekanslama, yin yoga, yoga terapi eğitimlerine katılarak bilgisini ve öğretme pratiğini çeşitlendirdi. Aynı zamanda yoga felsefesi, mindfulness ve çeşitli nefes eğitimlerine katıldı. Farklı stillerden harmanladığı bilgileri derslerine entegre etmeye başladı.
Bir yıla yakın bir süredir bir danışanı ile düzenli olarak yaptığı uyku öncesi gevşeme ve sakinleşme pratikleri ile bir uyku rutini oluşturmanın faydalarına birebir şahit olması bu kapalı grup çalışmasının doğmasına vesile oldu.