Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Kendimle Barış

(Kapalı Grup Çalışması)

14 - 25 Ağustos
Pazartesi - Çarşamba - Cuma
Saat: 9:00 - 9:40

 Buğu Türkoğul ile Kendimle Barış Kapalı Grubuna kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊

Kendimle Barış Kapalı grup çalışmasında, rehberimiz Buğu Türkoğul ile hayatın doğal akışında dikkatimizi kullanmanın farklı yollarını öğrenerek; kendimizi dinlemeye ve anlamaya doğru bir adım atıyoruz.
Meditasyon ve farkındalık pratiklerini kullanarak kendimizi dinleyebildiğimiz, yatıştırabildiğimiz, besleyip büyütebildiğimiz bir var oluş haline ve kendimizle barışı sağlamaya gelin birlikte niyet edelim.
Kendimle Barış Kapalı Grup Çalışmasının amacı nedir?
Şefkatli farkındalık (mindfulness) araçlarını kullanarak kendimizle daha derinden ve sağlam bir bağ kurmak; hayatın genel akışında kendimizle sürekli bir bağlantı halinde kalabilmek için kullanılabilecek günlük pratikleri deneyimleyeceğiz. 
Kendimle Barış Kapalı Grup Çalışmasının içeriğinde neler var?
Toplam 6 canlı buluşmadan oluşan bu kapalı grup çalışmasında mindfulness, şefkat ve öz-bakım temaları çerçevesinde aşağıdaki konulara odaklanacağız: 
  • Duygusal olgunluğa erişmede meditasyonun katkısı
  • Meditasyonda tetiklenmemizin nedenleri ve bu durumda nasıl bir yol izleyeceğimiz
  • Kendimle ilişki kurmada meditasyonun nasıl yardımcı olacağını beyindeki yapıları öğrenerek anlamak
  • Hayatın genel akışında kendimle barış içinde olduğum; kendimi dinleyebildiğim, anlayabildiğim, yatıştırabildiğim bir var oluş halini geliştirmenin ilk adımlarını konuşacağız.
Kendimle Barış Kapalı Grup Çalışması kimler için?
Bu çalışma kendini çokça yargıladığını, hayattan alınan keyfin azaldığını, çatışmalı veya yüksek duygu yoğunluklu ortamlarda kendini yatıştıramadığını fark eden kişiler için bilgilendirici bir ilk adım olacak şekilde planlanmıştır.
Bu kapalı grubun tüm canlı buluşmalarına gelerek tamamladığınızda;
  • Meditasyon yapmaya dair temel bilgileri edinmiş, 
  • Sinir sistemimizin kullandığı temel başa çıkma tepkilerini tanıyarak yargısız, şefkatli farkındalığı (mindfulness) geliştirmede ilk adımı atmış olacaksınız.
Katılımcılara Not:
Meditasyon için minder ve üzerinde oturmaya uygun yumuşaklık verecek bir battaniye ile derse gelinmesi tavsiye edilir.
Tarih ve Saat Detayları:
Instagram Canlı Yayını: 7 Ağustos Pazartesi saat 21.00 @hapakacom Instagram hesabı
Canlı Buluşmalar: 14 – 25 Ağustos arasında, Her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma sabahları saat 09:00– 09:40 arasında
Kayıt ve Zoom Buluşma Detayları:
Canlı buluşmalara, buluşmanın günü ve saatinde bu sayfada yer alacak Zoom linkinden doğrudan katılabilirsiniz.
Kapalı grup buluşmalarına canlı katılamayanlar için kayıt alınacak. Canlı Buluşmalar ve Kayıtları başlığı altında 24 saat içerisinde yüklenmiş olacak. Rehberle ve katılımcılarla interaktif bir paylaşım alanında daha fazla yarar sağlayabilmeniz içinde tüm buluşmalara canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
  •  Buğu Türkoğul ile Kendimle Barış Kapalı Grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
  • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
  • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberlerimiz  bu grup üzerinden kapalı grup paylaşımları kapsamında ilgili bilgileri paylaşıyor olacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
  • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Buğu Türkoğul kimdir?

Biyo-psiko-sosyal katmanlardaki deneyimler bütününe farkındalık, anlayış, bilgelik ve bedenle yaklaşma alanında aldığı kapsamlı mindfulness ve yoga eğitimlerini; USABP onaylı travma sonrası gelişim, güçlendirme ve esnek dayanıklılık programı Organic Intelligence ve ICF sertifikalı Breathing Mind-Mindfulness Koçluk eğitimleri ile destekleyen Buğu, şu anda 3 senelik NeuroSystemics CARE Türkiye ve global programlarında mentor olarak görev almakta, açtığı mindfulness eğitimlerinin yanında bireysel ve grup koçluk seansları vermektedir.

Bu programın kayıtları kapanmıştır. Diğer içerikler için programlar veya kapalı gruplar sayfamızı ziyaret edebilir veya 0542 519 5003 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsin. Hapaka platformu üzerinden alacağın çeşitli programlarla, farklı alanlarda uzmanlaşabilir, hayatta sana iyi gelecek alanlarda kendi pratiğini ve teorik donanımını geliştirebilirsin.
Hapaka ile şimdi kendin için bir adım at!