Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Kundalini Yoga ve Meditasyon ile

Kalbin Sesini Duyabilmek

(Kapalı Grup Çalışması)

4 hafta boyunca
Her Salı ve Perşembe
14 Şubat - 9 Mart
Saat: 8:00 - 9:00

Mayıs ayında gerçekleşmesi planlanmaktadır. Detaylı tarihleri yakında buradan duyuracağız.

Kalbiyle olan bağını güçlendirmek, özsevgi ve özşefkat üzerine çalışmak ve uzman bir rehber ile yakın temasta Kundalini Yoga’yı deneyimlemek istiyorsan, doğru yerdesin.
Asude Didem Durak rehberliğinde, 4 hafta sürecek bu yolculukta Kundalini Yoga vasıtasıyla bedenimiz üzerinden duygularımızla, kırılganlığımızla, kalbimizle bağlantı kurmaya davetliyiz!
Duygularımızla temas etmek bir çoğumuz için zorlayıcı… Kırılgan olduğumuzu kabul etmek ise, büyük mesele. Kapıyı bir anda sonuna kadar aralamak zor. Kabul. Ancak hepimiz için, hazır olduğumuz ölçüde, bir adım atmak mümkün. Ve asıl güç & dayanıklılık, kırılganlık kapısını aralamaktan, duygularımızla samimice temas etmekten geçiyor.
Asude Didem Durak ile Mayıs itibariyle kundalini mantraları eşliğinde 4 hafta boyunca Salı ve Perşembe sabahları buluşarak, kalbe nazikçe yerleşebilmek için çalışacağız.
Kalbimizle olan bağımızı güçlendirmeye, sevginin gücünü hissetmeye ve kalbimizin ihtiyacı olan hafifliği, genişliği ve sonsuzluğu deneyimlemeye niyet edeceğiz.
Bu kapalı grup çalışması kimler için?

 – Zihni çok yoğun çalışanlar
 – Kalbiyle bağını ve sezgilerini güçlendirmek isteyenler
 – Kalp kırgınlığı, yorgunluğu yaşayanlar 
– İncindiği alanları görmek isteyenler
– Aurasını güçlendirmek isteyenler
– Egosu baskın olanlar
– Nefes akışı kısa, kesik olanlar
 – Akciğer ve kalp merkezi kapasitesini genişletmek isteyenler

Niyetimiz…
Kalp yorgunluğunu, yükünü hafifletmeye; incindiğimiz alanları, kırgınlıklarımızı hissetmeye; hüzün, yas, acı gibi kalbe ağır gelen duyguları özgürleştirmeye; sevgiyi, şefkati, aşkı hayatımıza davet etmeye niyet ediyoruz.
Kalp odaklı Kundalini pratikleri, asana (poz), nefes, meditasyon ve sevgi odaklı mantralar ile çalışacağız.
 1. Hafta: Kalbini Hisset
 2. Hafta: Kalbini Hafiflet
 3. Hafta: Kalbini Genişlet
 4. Hafta: BİZ Olmaya Niyet Et
Hayatıma olası yansımaları neler olabilir derseniz…
 • Kalp merkezinin sunduğu sonsuz sevgi, şefkat, tolerans, kabul edişi hayatına davet etmek
 • Hassasiyetleri, incindiğin alanları görebilmek
 • Kalp yorgunluğunu, kırgınlığını hafifletmek
 • Hüzün, keder gibi gölge duyguları özgürleştirmek
 • Duygularını özgürce duyabilmek
 • Kalp enerjisini genişletmek
 • Bir ve Bütün olmayı hissetmek
 • Elektromanyetik alanını yükseltmek

Tarih ve Saat Detayları:
Mayıs ayında gerçekleşmesi planlanmaktadır. Detaylı tarihleri buradan duyuracağız.
 
Kayıt ve Zoom Buluşma Detayları:
 • Canlı buluşmalara, buluşmanın günü ve saatinde bu sayfada yer alacak Zoom linkinden direkt katılabilirsiniz.
 • Kapalı grup buluşmalarına canlı katılamayanlar için tüm pratiklerin kaydı alınacaktır. Canlı Buluşmalar ve Kayıtları başlığı altında 24 saat içerisinde yüklenmiş olacaktır. Disiplin oluşturabilmek için tüm pratiklere canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 • Asude Didem Durak ile “Kalbin Sesini Duyabilmek” kapalı grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
 • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
 • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberimiz Asude Didem Durak bu grup üzerinden kapalı grup paylaşımları kapsamında ilgili bilgileri paylaşıyor olacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
 • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Asude Didem Durak kimdir?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Asude Didem Durak, devamında İngiltere’de University of Birmingham’da Pazarlama İletişimi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Okul sırasında başlayan “eğitim” sevdası kurumsal hayatında da profesyonel işine dönüşmüş ve 15 yıl kadar kurum ve üniversitelerde Eğitim Danışmanı ve Profesyonel Akademi Yöneticisi olarak çalışmıştır. 

Asude Didem Durak, bu süreçte, hayatında olan yoga öğretisinin birçok farklı dalını Türkiye, İngiltere, İsviçre, İsveç ve Hindistan’da deneyimleme fırsatı buldu. Yoga felsefesinde derinleşmeye ilk olarak Kundalini Yoga ile Hindistan’da bu öğretiyi dünyaya yaymış büyük ustalardan Gurmukh Kaur Khalsa ile çalışarak başladı. 2017’de ‘Kundalini Yoga Eğitmenlik’ Programı’nı Kundalini Research Institute (KRI) onaylı 220 saatlik programı tamamladı.

Kundalini Yoga’nın sunduğu derin fiziksel, duygusal, bilinç seviyesindeki dönüşümlerin beden ve zihin üzerindeki etkilerini profesyonel anlamda çalışmak ve bu alanda uzmanlaşmak için İsveç’te 4 yıl süren ‘Geleneksel Çin Tıbbı Eğitimi’ne başladı. Kundalini Medicine School’da, Guru Dharam rehberliğinde 2022 yılında 550 saatlik yoğun bir programı tamamlayarak Türkiye’de bu alanda uzman olan ilk 3 terapistten biri olarak mezun oldu. Bu kapsamda; yoğun stres, anksiyete/panik atak, kronik ağrı, depresyon, beyin sisi, çocukluk travmaları, travma sonrası iyileşme süreci, uyku sorunu, dikkat eksikliği/hiperaktivite, yeme bozuklukları ve hayattaki geçiş dönemleri, hastalık sonrası iyileşme süreçlerinde destek amaçlı konularda çalıştı. 2021 yılında terapilerde kullanılan en güçlü enstrümanlardan biri olan meditasyon alanında derinleşmek için Meksika’da Nirvair Singh ile gerçekleşen 50 saatlik ‘Meditasyonun 21 Adımı’ 1. Seviye Programı ile meditasyonun beyin üzerindeki etkilerini aktaran ve deneyimleten yoğun bir meditasyon tamamladı.

Bu farkındalık seviyesinin verdiği dönüşümü paylaşabilmek için profesyonel anlamda yoga ile buluştuğu andan beri kurum ve merkezlerde düzenli dersler, atölyeler vermeye ve Kundalini Yoga Terapi ile grup ve birebir çalışmalar olmak üzere Geleneksel Çin Tıbbı, Ayurveda, Aküpresür Noktaları, Numeroloji, Çakra Sistemi ve Şifa üzerine çalışmalara başladı.

Asude Didem Durak, öğrenmenin ve eğitim vermenin son bulmadığı bir yaşam sürmenin niyetinde…