Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Kendi Yoga Pratiğini Oluştur

(Kapalı Grup Çalışması)

12 Kasım - 3 Aralık her Pazar
10.30 - 11.30 Teori
11.30 - 12.30 Pratik

Gökçe Ergin ile Kendi Yoga Pratiğini Oluştur Kapalı Grup Çalışması ile herkesin kendi evinde güvenli ve dengeli yoga akışları hazırlayıp uygulayabilmesinin yöntemlerini Vinyasa Yoga temellerini kılavuz alarak öğreneceğiz.
Bir süredir yoga yapıyorum ama matın üzerine geldiğimde güvenli bir uygulama için ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız bu kapalı grup çalışması tam size göre!

Gökçe Ergin ile Kendi Yoga Pratiğini Oluştur Kapalı Grubuna kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊

Kendi Yoga Pratiğini Oluştur Kapalı Grubu ile niyetimiz…
Vinyasa yoga penceresinden bakacağımız bu kapalı grup çalışmasında; sadece matının ve yoga yapma isteğinin olduğu zamanlarda  bir rehber öncülüğünde olmadan kendi yoga pratiğini tasarlayıp uygulamak isteyenlerle,  izlenmesi gereken yolu ve yöntemleri birlikte öğreneceğiz.
Kendi Yoga Pratiğini Oluştur Kapalı Grubu içeriğinde neler var?
Bu çalışma ile hem kendi istediğiniz zaman kendi kendinize güvenli bir şekilde uygulamanızı (self practice) yapabilecek hem de bir rehber eşliğinde yoga yaparken uyguladığınız şeyi daha bilerek yapacaksanız. 
Tüm bunları bilmek matınızın ve yoga yapma niyetinizin olduğu zamanlarda harekete geçebilmek adına sizleri daha özgür kılacak. 
Kapalı grup çalışmasında adım adım şu konuları ele alacağız: 
 • Hatha yoga ve Vinyasa yogaya dair teorik bilgi
 • Uygulama esnasında dikkat etmemiz gerekenler
 • Hatha yoga temel pozları grupları hakkında bilgi, bu pozların anatomik ve enerjetik detayları
 • Hizalanma prensipleri
 • Güneşe Selam Serileri ve Vinyasa yogadaki poz geçişleri
 • Akış içerisinde kendimize sağlam ve rahat bir zemin, güvenli bir alan yaratma
 • Nefes ile uyumlu hareketin Vinyasa yogadaki yeri ve önemi
 • Basitten zora doğru ilerleme prensibi ve pozların sıralanması ardındaki matematik.
 • Kendi pratiğini oluşturmanın yolları
Kendi Yoga Pratiğini Oluştur Kapalı Grubuna kimler katılabilir?
Katılımcıların en az 3 ay boyunca yoga pratiğinin olması beklenmektedir.
Toplam 4 buluşmadan oluşan bu grup çalışması; evde, tatilde ihtiyaç duyduğunda matın üzerine çıkıp kendi yoga uygulamasını yapmak isteyen ancak nereden başlayacağını bilemeyenlere yöneliktir. 

Tarih ve Saat Detayları:
Instagram Canlı Yayını: 2 Kasım Perşembe 21.45  @hapakacom Instagram hesabı
Ön Buluşma: 8 Kasım Çarşamba 21.30 – 22.00
Canlı Buluşmalar: 12 Kasım – 3 Aralık arasında her Pazar 10.30 – 12.30

Kayıt ve Zoom Buluşma Detayları:
Canlı buluşmalara, buluşmanın günü ve saatinde bu sayfada yer alacak Zoom linkinden doğrudan katılabilirsiniz. 
Kapalı grup buluşmalarına canlı katılamayanlar için kayıt alınacak. Canlı Buluşmalar ve Kayıtları başlığı altında 24 saat içerisinde yüklenmiş olacak. Rehberle ve katılımcılarla interaktif bir paylaşım alanında daha fazla yarar sağlayabilmeniz içinde tüm buluşmalara canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz. 
 
 • Gökçe Ergin ile Kendi Yoga Pratiğini Oluştur Kapalı Grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
 • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
 • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberlerimiz  bu grup üzerinden kapalı grup paylaşımları kapsamında ilgili bilgileri paylaşıyor olacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
 • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Gökçe Ergin kimdir?

Yoga ile 2009 yılında yurtdışında dilini bilmediği bir sınıfta derse katılarak tanıştı. Uzun bir aranın ardından yoga pratiklerine tekrar başladı ve yogada derinleşmek için 2018 yılında Sinem Er ile 200 saatlik Temel Vinyasa Yoga Uzmanlaşma eğitimini tamamladı. Eğitimin hemen ardından çeşitli stüdyo ve çevrimiçi platformlarda dersler vermeye ve Sinem Er’in uzmanlık eğitimlerinde asistanlık yapmaya başladı. Yin yoga, ileri seviye vinyasa yoga sekanslama, yoga terapi eğitimlerine katılarak bilgisini ve pratiğini çeşitlendirdi.

Gökçe, yoga yolculuğunda öncelikle kendi beden farklılıklarını keşfetmeye başladı. Bu vesile ile derslerine katılanların bedenleriyle tanışmaları için aracı olmayı; nefeslerini fark edip zihinlerini gözlemlemelerine alan açmayı amaçlıyor.

Bu programın kayıtları kapanmıştır. Diğer içerikler için programlar veya kapalı gruplar sayfamızı ziyaret edebilir veya 0542 519 5003 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsin. Hapaka platformu üzerinden alacağın çeşitli programlarla, farklı alanlarda uzmanlaşabilir, hayatta sana iyi gelecek alanlarda kendi pratiğini ve teorik donanımını geliştirebilirsin.
Hapaka ile şimdi kendin için bir adım at!