Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Disiplin Özgürleştirir!

(Kapalı Grup Çalışması)

4 hafta boyunca
Haftada 3 gün
30 dakika

05 Aralık - 30 Aralık
Her Pazartesi - Çarşamba - Cuma
SAAT: 12:00 - 12:30

Disiplin Özgürleştirir Kapalı Antrenman Grubuna kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊

Tam da yeni yıl yaklaşırken,
Haftanın 3 günü
Günde sadece 30 dakika ayırarak
Hem ruhen hem bedenen değişim yaratabilmeyi hedefleyen bir düzen yaratmaya,
Bu disiplini desteklemek için şimdiden yola çıkmaya hazır mısınız?
Deneyimli ve sevilen rehberimiz Sena Zeyrek ile tüm bedeni çalıştıracak ve bedenin farklı alanlarını geliştirecek ‘Disiplin Özgürleştirir!’ serisine başlıyoruz !
Doğru ve düzenli egzersiz ile bize iyi hissettirecek bir rutin oluşturacağız.
Evet, değişim bir anda olmuyor. Fakat bu kısa ama sürekli egzersizin ruhumuzda ve bedenimizde yarattığı etkilere hayran kalacağız!
5 Aralık itibariyle 4 hafta boyunca, haftada 3 gün birbirinden özel, disiplinli ve ritim dolu antremanlarla bir araya geliyoruz!
Toplamda 12 antremandan oluşacak “Disiplin Özgürleştirir!” kapalı grubu; ‘hareket etmek isteyen’, ‘gerçekten yapmak istiyorum’, ‘acabalara sığınmadan bedenimi geliştirmeye hazırım’ diyen herkes için!
Bu serinin amacı;
 • Yeni bir yıla girerken, hem bedenimizde hem de ruhumuzda var olan disiplini ve motivasyonu tam anlamıyla ortaya çıkarabilmek
 • Bunu yaparken, disiplinin korkutucu bir şey değil aksine süreklilik kazanarak ne harika sonuçlar yakalayabileceğimizin anahtarı olduğunu fark edebilmek
 • Bedeni keşfe çıkmak, eğlenmek, sınırları bulmak ve yapamam zannedilenlerin aslında şahane biçimde başarılabildiğini görmek.

Bu serinin içeriği;
nabız, kuvvet ve denge antremanlarının yanı sıra; mobilite, atiklik, patlayıcı kuvvet ve kondisyon geliştiren egzersizleri de kapsıyor.
 • Kendini iyi, güçlü ve başarmış hissetmek,
 • Kendine vakit ayırıp bedenini ne denli geliştirdiğini görmek isteyen herkesi bekliyoruz!
 • Bunun yanı sıra incelme, kilo verme gibi hedefleri olanlar da hedeflerine ulaşacaklar… 

“Disiplin Özgürleştirir!” kapalı grup çalışmasına Hapaka üyeleri ücretsiz olarak katılabilir.
Tarih ve Saat Detayları:
Sena Zeyrek ile “Disiplin Özgürleştirir!” kapalı grubu; 5 Aralık Pazartesi günü başlayacak ve 30 Aralık Cuma günü tamamlanacak olan toplamda 12 pratikten oluşan bir antrenman serisidir.
Kapalı grup öncesinde 3 Aralık Cumartesi günü 11:00’de Zoom üzerinden Sena Zeyrek ile buluşacağız. Kapalı Grup çalışması hakkındaki sorularınızı alacak, program hakkında detaylı bilgilendirme yapacağız. Hepinizi bu canlı buluşmaya bekliyoruz!
Kayıt ve Zoom Buluşma Detayları:
 • Antrenmanları kaçıranlar için pratiklerin kaydı alınacaktır. Canlı Buluşmalar ve Kayıtları başlığı altında 24 saat içerisinde yüklenmiş olacaktır. Disiplin oluşturabilmek için tüm pratiklere canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 • Kamp başlamadan ve bittikten sonra olmak üzere iki kez Zoom buluşması yapılacak.
  İlk buluşma 3 Aralık Cumartesi günü 11:00’de gerçekleşecek.
 • Buluşmanın günü ve saatinde bu sayfaya ekleyecek olduğumuz Zoom linkinden direkt katılabilirsiniz.
 • Zoom buluşmalarında soru – cevaplara yer verilecek ve tüm soru işaretlerinden arınmanız sağlanacaktır.
Program tüm Hapaka üyelerine ücretsiz olarak açıktır. Hapaka üyesiyseniz giriş yapın, değilseniz üye olmak için butona tıklayın.
 • “Disiplin Özgürleştirir!” kapalı grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
 • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
 • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberimiz Sena Zeyrek bu grup üzerinden  nabız, denge hareketlerinin yanı sıra kondisyon geliştiren egzersizlerle ilgili yönlendirmelerini, beslenme düzeni ile bunu nasıl destekleyebileceğinize dair fikirleri sizinle paylaşıyor olacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
 • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Sena Zeyrek Kimdir?
Uzun yıllardır antrenmanı hayatının vazgeçilmezi haline getirip üniversite sırasında eğitmenlik yapmaya karar vererek eğitim sürecini bu alanda kendini besleyerek bitirmiştir. Üniversite hayatının bitmesi ile uzmanlaşmak istediği indoor cycling ve fonksiyonel antrenmanlar üzerine sertifikalarını tamamlayarak eğitmenliğe başlamıştır. Şu anda farklı alanlarda grup dersleri ve birebir antrenmanlar ile insanlara dokunarak herkesi harekete geçirmeyi hedefliyor. Bedenin ayrı bir dili ve özelliği olduğunu düşünerek ihtiyaca göre antrenmanlar planlayarak sınırları yavaş yavaş zorlayıp harikalar yaratmanın peşinde.
Bu programın kayıtları kapanmıştır. Diğer içerikler için programlar veya kapalı gruplar sayfamızı ziyaret edebilir veya 0542 519 5003 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsin. Hapaka platformu üzerinden alacağın çeşitli programlarla, farklı alanlarda uzmanlaşabilir, hayatta sana iyi gelecek alanlarda kendi pratiğini ve teorik donanımını geliştirebilirsin.
Hapaka ile şimdi kendin için bir adım at!