Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Oryantal Dans

(Kapalı Grup Çalışması)

3 – 31 Ekim
Salı ve Cuma
Saat: 20:30– 21:30

Burcu Bilgen ile Oryantal Dans Grubuna kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊

Burcu Bilgen ile “Oryantal Dans” Kapalı Grup Çalışması ile kendimizle ve bedenlerimizle farklı yoldan bir bağ kurmak için kendimizi dansın ritmine bırakıyoruz!

Ekim ayı boyunca toplam 8 buluşmadan oluşacak bu eğlenceli çalışmada, oryantal dans tekniklerini kullanarak beden kabulü, bedenin farklı parçalarıyla bağ kurmak, içimizdeki dişil enerjiyi uyandırmak ve enerji akışımızı keşfetmeyi pratik edeceğiz.

İster dans etmeyi hiç bilmem diyenlerden, ister kapı gıcırtısında yerinde duramayanlardan ol! Kendini oryantal dansın ritmine bırakmaya hazır olan herkesi bekliyoruz.

Oryantal Dans Kapalı Grubunda neler yapacağız?
Bu kapalı grup çalışmasıyla, oryantal dans teknikleri ile beden kabulü, göbek ve kalça gibi bedenin farklı parçalarıyla bağ kurmak, vücudun doğal hareket akış şemasını keşfetmek ve içimizde var olan dişil enerjiyi uyandırırken bedenimizdeki enerji akışının yollarını keşfetmeye niyet ediyoruz.
Her Salı ve Cuma akşamı gerçekleşecek ve Oryantal Dans aracılığıyla Dişil Enerji, Özgüven, Bedende Özgürleşme temalarına temas edeceğimiz 8 buluşmanın içeriğinde katılımcıları bekleyen ana konular:
1) Oryantal Dans Nedir? Basit kalça vuruşları
2) Çift kalça vuruşları, Kalça çevirme
3) Titremenin incelikleri ve Maya 
4) Göğüs izolasyonları 
5) Akışkan geçişler 
6) Ters maya-maya akışları 
7) Yılan kollar 
8) Katmanlamalar

Beden pratiklerinin içerisindeki tavrımız genelde hayatta olaylara karşı tavrımızı da gösterir. Oryantal dans çıplak ayakla yapılması ve enerjisini tamamen doğadan almasıyla; hem alıcı konumundaki SEN’i görmek için, hem de kendini anlamak çok iyi bir araç olabilir. Dişil enerji yaratım enerjisidir ve oryantal dansın bereket ve doğurganlıkla ilişkisi yaratıcılığını hatırlamak için yine çok iyi bir araç diyebiliriz.

Oryantal Dans Kapalı Grubuna kimler katılabilir?
Buluşmaların içerikleri her seviyeye uygundur.
Eğlenceli vakit geçirirken haftada 2 gün yargıdan uzak hayali bir sahnede rehberimiz Burcu Bilgen ile beraber, içindeki dişil enerjiyi uyandırmak isteyen herkes katılabilir.
Tarih ve Saat Detayları:
IG Live tarihi: 26 Eylül Salı 21:00 @hapakacom Instagram hesabı
Canlı Buluşmalar: 3 – 31 Ekim, her Salı ve Cuma saat 20:30– 21:30 arasında
Kayıt ve Zoom Buluşma Detayları:
Canlı buluşmalara, buluşmanın günü ve saatinde bu sayfada yer alacak Zoom linkinden doğrudan katılabilirsiniz. 
Kapalı grup buluşmalarına canlı katılamayanlar için kayıt alınacak. Canlı Buluşmalar ve Kayıtları başlığı altında 24 saat içerisinde yüklenmiş olacak. Rehberle ve katılımcılarla interaktif bir paylaşım alanında daha fazla yarar sağlayabilmeniz içinde tüm buluşmalara canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz. 
  • Burcu Bilgen ile Oryantal Dans Kapalı Grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
  • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
  • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberlerimiz  bu grup üzerinden kapalı grup paylaşımları kapsamında ilgili bilgileri paylaşıyor olacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
  • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Burcu Bilgen kimdir?

Burcu Bilgen 5 yaşında Oryantal Dans ile başladığı dans hayatına gene bir Oryantal Dans tutkunu olarak devam ediyor.

Sayısız eğitmenden dans eğitimi aldı bu eğitimler özellikle Latin
Amerikan, Çağdaş Dans ve tabii ki Oryantal Dans. Geçtiğimiz Mayıs ayında beden pratiklerine faydası olması ve Oryantal Dansın dişil, yin
enerjiyle bağlantısını daha iyi anlayabilmek için Yin Yoga Eğitmenlik Eğitimini tamamladı.

2019’da Yeditepe Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. Doğanın, insanın, dengenin ve hatta bu dengenin bozulduğu her yerde bir eczacı ve şifacı olarak olaylara bakabilmeyi çok seviyor fakat eczacılığı aktif olarak yapmıyor.

Üniversite eğitim hayatı boyunda sayısız dans festivalinde, 10.000’lerce seyirciyle buluştuğu dans performansları sahneledi. Mamma Mia müzikalini Türkiye’de ilk defa Türkçe sahneledi ve Donna karakterine can verdi.

22 senelik dans tecrübesi ve Oryantal Dans’ı bedeni özgürleştirici bir yerden ele alışı ile Burcu kendisini bir beden olumlama aktivisti olarak da tanımlıyor.

Bu programın kayıtları kapanmıştır. Diğer içerikler için programlar veya kapalı gruplar sayfamızı ziyaret edebilir veya 0542 519 5003 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsin. Hapaka platformu üzerinden alacağın çeşitli programlarla, farklı alanlarda uzmanlaşabilir, hayatta sana iyi gelecek alanlarda kendi pratiğini ve teorik donanımını geliştirebilirsin.
Hapaka ile şimdi kendin için bir adım at!