Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

“Ben Kimim?” Kendi içine bir keşif yolculuğu

(Kapalı Grup Çalışması)

30 Kasım - 14 Aralık Arasında 5 Canlı Buluşma
Her Perşembe 21.30 - 23.30
Her Pazartesi 21.30 - 22.15

Vardha Rainer ile “Ben Kimim?” Kendi içine bir keşif yolculuğu. Kapalı Grubuna kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊

Vardha Rainer ile “Ben Kimim?” Kendi içine bir keşif yolculuğu. Kapalı Grup Çalışması ile kendi gerçeğimizi meditasyonu araç olarak kullanarak, deneyimsel bir şekilde keşfetmek için yola çıkıyoruz.
Toplamda 5 buluşmadan oluşacak bu yolculukta, kim olduğumuza veya kim olmadığımıza dair bir fikir edinmek üzere bolca meditasyondan, farkındalık uygulamalarından ve bedensel pratiklerden yararlanacağız.
Bu yolculuğun sonunda, çalışmaya ilk başladığınızda olduğunuz kişiye teşekkür edeceksiniz! 
“Ben Kimim?” Kendi içine bir keşif yolculuğu. ile niyetimiz…
Bu çalışma boyunca “Ben kimim?” sorusunu kullanarak benliğimizi araştırırken, kendimiz ve hayat hakkındaki ortak inançlarımızı keşfedip sorgulayacağız. 
Ancak temelde “cevaplanamayan” bir çeşit retorik bu soruyu yanıtlamak için yalnızca teorik kavram ve fikirler sunmak yerine, kapalı grup çalışması boyunca asıl odak noktası doğrudan deneyimlerimiz olacak. Farklı kişisel sorgulama araçlarını keşfedip deneyeceğiz ve en önemlisi, kim olduğumuza veya kim olmadığımıza dair en azından bir fikir edinmek için pratik egzersizlerden, meditasyonlardan ve farkındalık uygulamalarından yararlanacağız. Bilimin bu konuda ne söylediğine bakacağız ve yaygın yanlış algılamaları ortaya çıkarmaya çalışacağız.
Çalışmanın sonunda günlük hayatta da kullanılabilecek yararlı ve pratik bilgilerin yanı sıra, tüm katılımcılar kendi kendilerine uygulayabilecekleri bir “kişisel araştırma alet kutusuna” sahip olacaklar. Böylelikle, diğer günlük pratiklerinden bağımsız ve ek olarak uygulayabilecekleri pratikleri keşfedebilecekler.
Kim olduğumuza veya kim olmadığımıza dair yaşayabileceğimiz derin bir doğrudan deneyimin, bir “lütuf meselesi” olduğunu söyleyebiliriz. Biz bu çalışma ile yolculuğa çıkacağız ve sonrasında neler olacağını da hayat gösterecek.
 “Ben Kimim?” Kendi içine bir keşif yolculuğu. kapalı grubuna kimler katılabilir?
Kendini keşfetmekle ilgilenen veya bunu yapmak için hatırlatmalar ve ilham almak isteyen herkes bu çalışmaya katılabilir. Gerçek doğasını bilmemenin rahatsızlığını veya acısını hisseden herkesin ilgisini çekebilecek bir içsel çalışma yapacağız. 
Kim olduğumuzu bilmediğimiz sürece başka bir şeyi nasıl bilebiliriz? Kişinin hangi yöne gitmek isterse istesin, kendini tanıması aslında sonraki herhangi bir adımın temelidir.
Tarih ve Saat Detayları:
Canlı Buluşmalar: 30 Kasım – 14 Aralık arasında 
Her Perşembe 21.30 – 23.30 ve 
Her Pazartesi 21.30 – 22.15
Kayıt ve Zoom Buluşma Detayları:
Canlı buluşmalara, buluşmanın günü ve saatinde bu sayfada yer alacak Zoom linkinden doğrudan katılabilirsiniz. 
Kapalı grup buluşmalarına canlı katılamayanlar için kayıt alınacak. Canlı Buluşmalar ve Kayıtları başlığı altında 24 saat içerisinde yüklenmiş olacak. Rehberle ve katılımcılarla interaktif bir paylaşım alanında daha fazla yarar sağlayabilmeniz içinde tüm buluşmalara canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz. 
  • Vardha Rainer ile “Ben Kimim?” Kendi içine bir keşif yolculuğu. Kapalı Grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
  • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
  • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberlerimiz  bu grup üzerinden kapalı grup paylaşımları kapsamında ilgili bilgileri paylaşıyor olacak. Aynı zamanda grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
  • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
Vardha Rainer kimdir?

2002 yılında meditasyona başlamasıyla birlikte ve kendini keşfetme yolculuğu da başladı. Aktif meditasyonlar ve meditatif terapilerin yanı sıra diğer meditasyon gelenekleriyle başlayarak, yıllar boyunca farklı nefes çalışmalarını deneyimledi (Diamondbreath, Biyodinamik Nefes, Yeniden Doğuş, Holotropik Nefes, Pranayama ve diğerleri). Nefesi kişisel dönüşüm çalışmasına nasıl entegre edeceği konusunda kendi anlayışına ulaştı.

Kendi kendine sorgulama (self-inquiry) konusundaki devamlı pratikleri, Koan* ile yaptığı çalışmaları ve Yoğun Farkındalık Çalışmalarına (Awareness Intensive Retreats) katılması ve kolaylaştırıcı olarak yer alması ile birlikte Katie ile ilk kez tanıştığı 2005 yılından bu yana Byron Katie’nin okulunun birçok inzivasına ve çalışmasına katılması ve görev almasıyla devam ediyor.

Bireyler, gruplar ve kuruluşlarda kolaylaştırıcı olarak küresel çapta tam zamanlı çalışarak, hayatın her kesiminden insanlarla birlikte oturma ve kişinin kendi iç bilgeliğiyle yeniden bağlantı kurma fikrini uygulama ayrıcalığına sahip oldu.

Rehberin diğer deneyim ve yetkinlikleri: Heilpraktiker für Psychotherapie (Şifa Uygulayıcı Psikoterapisi), Somatik Deneyimleme (R) Uygulayıcısı, NLP, Transomatik Diyalog/Trans, Iyengar Yoga, Sistemik Koçluk ve Organizasyonel Gelişim, Öğrenme Koçluğu, Çeşitli Kişilik Modelleri (örn. DISC, Graves Değerleri, Reich Kişilik Tipleri), Reiki ve diğerleri.

*Koan: Zen Budizmi’nde mantıklı düşünceyle cevaplanması mümkün olmayan, yalnız sezgilerle anlaşılabilen hikâye, diyalog ya da sorulara verilen addır.

Bu programın kayıtları kapanmıştır. Diğer içerikler için programlar veya kapalı gruplar sayfamızı ziyaret edebilir veya 0542 519 5003 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsin. Hapaka platformu üzerinden alacağın çeşitli programlarla, farklı alanlarda uzmanlaşabilir, hayatta sana iyi gelecek alanlarda kendi pratiğini ve teorik donanımını geliştirebilirsin.
Hapaka ile şimdi kendin için bir adım at!