Yin & Yang Yoga

Yin ve yang öğeleri birlikte barındıran bu yoga pratikleri, bedenlerimizde var olan yin ve yang enerjilerin ve sürekli değişen hallerimizin bedensel hareket ile keşfine bir davet! 
Ne yapacağız? – Nefesle bağlantıda kalarak kendimizle temas kurmaya dayalı pratiklerin içeriğinde, hafif tempolu yang akışlar ve yumuşak, dinlendiren yin pozları birlikte uygulayacağız.
Kimler için? – Herkes için. Yogaya yeni başlayanlara da uygundur.
Ne zaman? – Her Pazartesi ve Perşembe 20:00 – 21:00

Duygu Ela Erdoğan rehberliğindeki Yin&Yang Yoga pratiklerinde, niyetimiz hem hareketin, hem durağanlığın içinde bedende görülmeyi ve hissedilmeyi bekleyen her parçaya dikkat vermeye çalışmak. Vücudu ısıtmak, nefese farkındalık getirmek için merkezlenme, kas ve eklem açıklıklarını hedefleyen nazik ve yumuşak hareketler, beden ile temasa davet eden yin pozlar ile hafif tempolu, nefesle bağlantıda kalarak bir duruştan diğerine kolaylıkla hareket edeceğimiz akışlar bu pratiğin içeriğini oluşturuyor. 

Bu pratik her seviyeden katılıma açık, yogaya yeni başlayanlar için de uygundur. Pratik esnasında farklı seviyelere uygun seçenekler ve değişiklikler sunulur. 

Pratik esnasında destek alabileceğiniz battaniye, minder, blok gibi materyallerin çevrenizde olması ve rahat kıyafetler yeterli.

17 haziran pazartesi pratik olmayacaktır. Haftaya görüşmek üzere!

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun