Shape Up!

Nihan Altuğ Bayraktar Shape Up! ile Yoga, pilates ve Barre egzersizlerini bir araya getiriyor ve bizleri haftada 2 gün, kısa ve etkili antrenmanlara davet ediyor! İçten dışa bir değişim deneyimine hazır mısınız?

Ne yapacağız? – Her hafta bedenin farklı bir bölgesini çalıştırmaya odaklanan bu pratiklere sürekli katılarak, dik bir omurga, güçlü bir sırt ve karın ile şekillenen bacaklar ve kalçalar ile içimizdeki gücü ortaya çıkaracağız.
Kimler için? – Herkes seviyeye uygundur.
Ne zaman? – Her Salı ve Perşembe 07.30 – 08.00

Nihan Altuğ Bayraktar ile kısa ama etkili Shape Up! pratiklerinde, içimizdeki gücü ortaya çıkarıyoruz. Kış aylarının miskinliğini atacağımız ve modumuzu içten dışa yükseltmemizi sağlayacak, 30 dakikalık, kısa ama çok güçlü, hareket etmeyi özleyen bedenlerimizin en ihtiyacı olan egzersizleri bir araya getirdik! 

Barre ve pilates pratikleriyle kemiklerimizin ve bizi dengede tutan; vücudumuzda belki varlığını fark bile etmediğimiz en derin kasların harekete geçeceği pratiklerde buluşalım.

Gün içerisinde nefes almadığınızı, gücünüzü kaybettiğinizi, omuzlarınızı şöyle bir dik tutamadığınızı düşünüyor veya ‘bunların hiçbirisi ben değil ama iç gücümü tekrar bulmak istiyorum’ diyorsanız Nihan Altuğ Bayraktar rehberliğindeki bu pratikler sizin için. Barre ve pilates pratikleri ile kemiklerimizin, bizi dengede tutan; vücudumuzda fark bile etmediğimiz en derin kaslarımızın harekete geçtiğini hissedeceğiz. 

Pratikler her seviyeye uygundur.

Nihan Altuğ Bayraktar

  • Her Salı 07:30 - 08:00
  • Her Perşembe 07:30 - 08:00
Gün
Saat
Dakika
Saniye

05-03-2024 Salı 07:30

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun