Sadhana: Günlük Tutma, Nefes & Meditasyon, Asana


Sinem Mengi rehberliğindeki Sadhana: Günlük Tutma, Nefes & Meditasyon, Asana pratiği, günümüze ışık tutacak sorular çerçevesinde notlar alıp niyetlerimizi tazelediğimiz, nefes çalışması ve kısa bir meditasyonun ardından her seviyeye uygun bedensel pratik ile güne başladığımız bir çalışmadır. Dersi sabah saatleri dışında, gün içerisinde de dilediğiniz zaman arşiv sayfasından uygulayabilirsiniz.

Bu çalışmayı, düzenli bir şekilde pratik ederek hayatımızın bir parçası haline getirip, gün içerisinde daha kalp hizasında adımlar atıp, yaşamımızda iç sesimize kulak vermeyi öncelik tutarak bedensel ruhsal ve zihinsel iyileşmek ve huzurlu bir yaşam için kullanacağız. Niyetimiz; anda, farkında kalpten hareket için araçlar kazanmak, bedensel – ruhsal – zihinsel netlik ve ferahlık edinmek.

Bu dersimiz her seviyeye uygundur, deneyim gerektirmemektedir. Bu çalışma için ihtiyacımız olanlar; defter, kalem, yoga matı veya üzerinde rahat hareket edebileceğimiz bir zemin, zaman zaman blok/ kemer.

Bu pratiğin yeniden canlı olarak verilmesi konusundaki fikir ve önerilerinizi her zaman bizimle [email protected]‘dan paylaşabilirsiniz.

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun