Canlandırıcı Sabah Yogası

Herkese iyi haftalar!
Canlandırıcı Sabah Yogası ve Vinyasa Yoga derslerinde bu hafta boyunca bazı ayaktaki pozların hiza prensiplerine ve bu pozları organik bir şekilde birbirine bağladığımız akışlara yer vereceğiz. Pozun zeminini sağlam ve özenli bir şekilde kurduğumuzda, pozlar arasındaki geçişlerin daha kolay ve eforsuz olacağını göreceksiniz! Görüşmek üzere!
27 Mayıs Haftası

Sevgiler, Gökçe

Canlandırıcı Sabah Yogası, bedeni uyandırmak, harekete geçirmek ve güne hazırlamak amacıyla yapılan bir pratiktir. Vinyasa yoganın bir sonraki pozu merak ettiren doğasından ilham alınan bu pratikte öncelikle omurgayı ve eklemleri ısıtıp sonrasında Güneşe Selam serileri içerisinde nefesin eşliğinde akışkanlık kazanıyor olacaksınız.

Gökçe Ergin rehberliğindeki bu dersimiz her seviyeye uygundur, deneyim gerektirmemektedir. Ancak ilk defa pratik yapacaksanız ders başında rehberimize bunu belirtmenizi rica ediyoruz.

Ders için mat, rahat bir kıyafet ve alan yeterli olacaktır. İhtiyaç halinde kullanabilmek için, derslerde her zaman minder, blok, kemer ya da bunların yerine geçebilecek alternatif destek malzemelerini yanınızda bulundurabilirsiniz.

Eğitmenimiz Gökçe Ergin bu videoda ‘Canlandırıcı Sabah Yogası’ dersimizde uygulayabileceğiniz dört adet Vinyasa geçiş alternatifini sizlere gösteriyor. Sırasıyla takip ettiği pozlar şu şekilde;

  1. Aşağı Bakan Köpek – Plank Pozundan Dizleri Yere Koyarak Yere Gelme – Mini Kobra – Aşağı Bakan Köpek
  2. Aşağı Bakan Köpek – Plank – Diz Kalp Çene – Mini Kobra – Aşağı Bakan Köpek
  3. Aşağı Bakan Köpek – Plank Pozundan Yüzüstü Yere Gelme – Kobra – Aşağı Bakan Köpek
  4. Aşağı Bakan Köpek – Plank – Dört Kollu Sopa PozuYukarı Bakan Köpek – Aşağı Bakan Köpek

Sizler, bu pozlardan oluşan Vinyasa’nızı o günkü pratiğinizde kendinize uygun olacağını düşündüğünüz alternatifi seçerek uygulayabilirsiniz. Keyifli pratikler!

  • Her Pazartesi 08:00 - 08:30
  • Her Çarşamba 08:00 - 08:30
  • Her Cuma 08:00 - 08:30
Gün
Saat
Dakika
Saniye

31-05-2024 Cuma 08:00

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun