Human Design Penceresinden Ebeveynlik

Çocuğunuzun hayatı kendi gerçekliğine uygun yaşaması için bir kapı açmak ister misiniz? İlkgün Amitabha ile Human Design Penceresinden Ebeveynlik seminerinde, çocuklarımızın hayatındaki rehberlik rolümüzde Human Design’dan nasıl yararlanabileceğimizi konuşacağız.
Çocuklar hayatları boyunca karşılaşacakları her türlü konuda, kendi özlerine uygun kararlar verebilmenin anahtarını ellerine aldıklarında, zorlanmaların içinden de daha kolay geçebilirler. Onlara bu yolda nasıl rehberlik edeceğinizi merak ediyorsanız, sizi de bu seminere bekliyoruz.

Human Design Nedir?

Human Design, doğum günü, ay, yıl, saat, şehir gibi verileri kullanarak aslında bir nevi size, sizin kullanma kılavuzunuzu anlatan bir sistemdir. Kurucusu Ra Uru Ha tarafından hayatımıza girdiği 1987 yılından beri kullanılan Human Design sistemi, her birimizin bir yaşam amacı olduğunu ve bu hayat amacımızı gerçekleştirmek, imzamızı bu dünyaya atmak için kendi tabiatımıza sadık kaldığımızda gerçeğimizi yaşayabileceğimizi söyler.

İlkgün Amitabha ile Human Design Penceresinden Ebeveynlik Semineri’nde Bizi Neler Bekliyor?

Human Design her çocuğun yaşamda 9 Merkezli potansiyelini gerçekleştirebileceği benzersiz yolu ve amacını keşfedebilmemiz için benzersiz bir araçtır. Ebeveynler olarak bizim görevimiz, çocukların hayatı kendi tasarımlarına göre yaşamaktan kaynaklanan benzersizliklerine rehberlik etmektir. Çocuklarımıza rehberlik etmek için, önce kendi Human Design deneyimimizde güçlü bir temel geliştirmek iyi bir hazırlık olacaktır. Ayrıca benzersizliklerini yaşamaları için rehberlik ederken bazı temel araçları kazanmak ve kullanmak gerekir.

Bu seminerdeki ana konu başlıklarımız:

– Human Design yoluyla ebeveynliğin temeli

– Bir rehber olarak ebeveyn

– Human Design’ın, çocuklara 9 merkezli benzersizliklerine rehberlik etmek için sunduğu araçlar

Human Design, atalarımızın çocuk yetiştirme yöntemlerinden farklı olarak, çocuklarla ilişki kurmanın yeni yollarını sunmaktadır. İnsan tasarımı yoluyla etkili ebeveynlik için sadece iki gereklilik vardır: 

  • Tasarımlarımızı denemeye ve kendimizi keşfetmeye olan bağlılığımız 
  • Çocuklarımızın başka hiçbir kimseye benzemediğini ve kıyaslanamayacak bir yaşamı deneyimlemeyi hak ettiğini kabul etme sürecinin devam etmesi. 

İlkgün Amitabha ile Human Design Penceresinden Ebeveynlik Semineri’nden Sonra Cebimizde Neler Kalacak? 

Kendi Human Design deneyimlerimizde güçlü bir temel geliştirmenin yollarını öğrenecek ve Human Design yaklaşımıyla çocuklarımıza kendi benzersizliklerini yaşamaları için rehberlik edecek bazı temel araçları kazanağız.

Human Design Grafiğini Öğrenmek için…

Doğum tarihi, saat ve yer bilgilerini girerek Human Design bilgisine erişmek için kendi beden grafiğini çıkarmak isteyenler aşağıdaki butonu kullanabilirler. 

Human Design Penceresinden Ebeveynlik

Bunlar da ilginizi çekebilir