Finansal Astrolojiyle 2022 Öngörüleri

Bu Finansal Astroloji seminerinde; 2022 yılı ve ötesini Astrolojik sembolizmle inceleyecek, yatırımlarımıza doğru şekilde yön vermek için en uygun zamanları ve nedenlerini araştıracağız.

Bu buluşmanın amacı;

  • Astroloji’nin ‘zamanın işaretlediği’ kritik yıllardan biri olmaya aday olan 2022’yi finansal olarak en doğru şekilde analiz edebilmek.
  • Bu seneyi maddi ve manevi anlamda ‘olanı korumak’ temasıyla geçirebilmek için yaşadığımız zamanı ve enerji akışlarını kavramak.
  • Finansal olarak kendimizi koruyup buna göre adımlar atabilmek.

‘Yıldızlardan Hüküm Verme Sanatı’ olarak tanımladığımız Astrolojik sembolizm bizi geleceğe hazırlayan kadim bir sistem. 2020 yılı ile başlayan 20 yıllık Jüpiter-Satürn döngüsünün bize neler getireceğini anlamak içinse geçmişe bakmamız gerekiyor.

Astroloji dünyasının önde gelen sayılı finansal astrologlarına göre 2022 yılı, uzun vadede tüm dünya ekonomisini etkileyecek kırılmalarının yaşanacağı bir yıl olma ihtimaline sahip. Bu sebeple, dünyanın gidişatını borsalar üzerinden okumak, gelecek trendleri anlamak kıymetli. Bu buluşma ile 2022 yılının finansal enstrüman trendlerini, beklenen olayları masaya yatırıp bir yol haritası çizmeye çalışacağız.

Seminerin üzerinden geçeceği konu başlıkları:

  • Zamanın Neresindeyiz? 2020 – 2030 Yılları Arasına Genel Bir Bakış
  • 2022 yılında gerçekleşecek Transitler ve Etkileri
  • 2022 yılı Finansal Enstrüman Öngörüleri (Hisse Senedi Piyasaları, Değerli Metaller, Kripto Paralar, Petrol, Para Birimleri)

Kaynaklarını altın, döviz, kripto paralar gibi enstrümanlarda değerlendiren, yatırım yapan, küresel finans sistemine ilgi duyan, finansal okur yazarlığını geliştirmek isteyen, astrolojiye ilgi duyan herkesi bu seminere bekliyoruz.

Önemli Hatırlatma:

Bu seminerde yapılan analizler eğitim kapsamındadır. Yatırım tavsiyesi değildir.
Bireyler yatırımlarını finansal yatırım danışmanları ile değerlendirmelidirler.

Finansal Astroloji geçmiş istatistiklere dayandığından ve tarihsel olarak daha çok veri içerdiğinden bu sunumdaki öngörüler Amerikan Hisse Senedi piyasasına dayandırılarak yapılmaktadır. Ancak global dünyada küresel finans sistemi birbirine bağlı olduğundan ABD borsaları üzerinden yapılan astrolojik tahminler % 75-80 başarı oranına sahiptir. Sunumda Türkiye ile ilgili sınırlı sayıda öngörü olacaktır. Finansal trendleri daha iyi okuyabilmek için geniş bir perspektiften bakmamız gerektiği inancıdayız.

Yunus Emre Fırat
Finansal Astrolojiyle 2022 Öngörüleri

Bunlar da ilginizi çekebilir